Zubní, stomatologické ordinace – Nový Jičín

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1MUDr. Radek Pacola- Comfortdent4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. Garantujeme šetrnost zákroku a využití moderních technologií. Specializujeme se především v oboru implantologie, paradentologie a estetické stomatologie.

2MUDr. Věra Škráčková

Nabídka stomatologických služeb.

3MUDr. Jan Páleš

Tyršova 949, Frenštát pod…
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Provoz stomatologické ordinace.

4MUDr. Lenka Bialková

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Msgr. Šrámka 1028…, Nový Jičín Bezdlužná

Nabídka stomatologické péče.

5Jarmila Studničková

Masarykova 388, Fulnek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jarmila Studničková, se sídlem Masarykova 388, 742 45, Fulnek, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2001. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6Igor Galeta

Igor Galeta, se sídlem Kadláčkova 894/17, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2003. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7MUDr. Bohdana Kleinová

Příkopní 291/4, Bílovec
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

MUDr. Bohdana Kleinová, se sídlem Příkopní 291/4, 743 01, Bílovec, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat…

8MUDr. Michal Grodza

Tyršova 195, Příbor
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MUDr. Michal Grodza, se sídlem Tyršova 195, 742 58, Příbor, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru…

9MUDr. Hana Modrovičová

Záhumenní 832/5, Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

MUDr. Hana Modrovičová, se sídlem Záhumenní 832/5, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat…

10Radka Jalůvková

Radka Jalůvková, se sídlem Štefánikova 1301/4, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Poskytování tělovýchovných a…


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.