Zubní, stomatologické ordinace – Kroměříž

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Kroměříž.

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1ZET-DENT s.r.o.- Zárubová Olga MUDr.

Moravská 619, Chropyně
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktické zubní lékařky pro děti a dorost. Poskytujeme veškeré služby zubního lékařství jako jsou například čištění zubního kamene, dětská rovnátka, zubní náhrada a jiné.

3DENTA Comfort s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Havlíčkova 789/7, Kroměříž
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Soukromé stomatologické centrum nabízí odbornou péči specialistů v oboru ortodoncie, praktického zubního lékařství, parodontologie, stomatochirurgie, estetické stomatologie, pedostomatologie, prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie i dentální hygienistky.

4MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

5Hrdlička a syn s.r.o.

Purkyňova 690/62, Kroměříž
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického lékaře stomatologa. Provádíme široké spektrum výkonů od záchovné stomatologie přes protetickou stomatologii až po chirurgické výkony včetně ošetření nitrokostními dentálními implantáty.

6MUDr. Jarmila Mazánková - Praktický zubní lékař1 pobočka

Pavlákova 3942/1, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického zubního lékaře, ve které nabízíme služby záchovné a preventivní stomatologie. Ordinační hodiny: Kroměříž, Pavlákova 3942/1: út 7.30-17.00 h, st 7.30-12.00 h, TELEFON: 573 334 884 Koryčany, Kyjovská 82: po 8.00-17.00 h, čt 8.00-17.00 h, TELEFON: 573 376 666.

7Bono DENT s.r.o.

náměstí Míru 350/2A, Kroměříž
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme zubní ordinaci a nabízíme standardní i nadstandardní komplexní péči o chrup pacientů všech věkových kategorií. Provedeme vyšetření a navrhneme vám individuální léčebný plán, který je přizpůsoben vašim potřebám a požadavkům, dále časovým a finančním možnostem.

8MUDr. JANA LEIKEPOVÁ

Ordinace zubního lékaře. Poskytuji dentální hygienu, bělení zubů. Nové pacienty nepřijímáme!

9DENTAIRE s.r.o.

Poskytujeme služby stomatologické ordinace.

10Prudilová Věra, MUDr.

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékařství.


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Kroměříž – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.