Zubní, stomatologické ordinace – Kroměříž

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Kroměříž.

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1Endent s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Dr. E.…, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní stomatologickou péči pro děti i dospělé.

2MVDr. Martin Šando - Veterinární ordinace1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Bartošova 746, Holešov

Veterinární ordinaci nabízíme veškerou veterinární péči, interní medicína, stomatologie a chirurgie malých zvířat, čipování a vystavování cestovních dokladů. U nás si můžete zakoupit krmiva, potraviny a doplňky pro Vaše mazlíky. Nabízíme i možnost výjezdové služby.

4MVDr. Ivan Popelka - Veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(77)
Chobot 1529/34, Kroměříž Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá a drobná zvířata a koně. Naše veterinární ordinace byla otevřena v roce 1995. Poskytujeme RTG, USG, EKG, chirurgické a provádíme ortopedické zákroky.

5DENTA Comfort s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(26)
Havlíčkova 789/7, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromé stomatologické centrum nabízí odbornou péči specialistů v oboru ortodoncie, praktického zubního lékařství, parodontologie, stomatochirurgie, estetické stomatologie, pedostomatologie, prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie i dentální hygienistky.

6MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

7Hrdlička a syn s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Purkyňova 690/62, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického lékaře stomatologa. Provádíme široké spektrum výkonů od záchovné stomatologie přes protetickou stomatologii až po chirurgické výkony včetně ošetření nitrokostními dentálními implantáty.

8MUDr. Jarmila Mazánková - Praktický zubní lékař1 pobočka

Pavlákova 3942/1, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického zubního lékaře, ve které nabízíme služby záchovné a preventivní stomatologie. Ordinační hodiny: Kroměříž, Pavlákova 3942/1: út 7.30-17.00 h, st 7.30-12.00 h, TELEFON: 573 334 884 Koryčany, Kyjovská 82: po 8.00-17.00 h, čt 8.00-17.00 h, TELEFON: 573 376 666.

9Bono DENT s.r.o.

náměstí Míru 350/2A, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme zubní ordinaci a nabízíme standardní i nadstandardní komplexní péči o chrup pacientů všech věkových kategorií. Provedeme vyšetření a navrhneme vám individuální léčebný plán, který je přizpůsoben vašim potřebám a požadavkům, dále časovým a finančním možnostem.

10MUDr. David Macháček

MUDr. David Macháček, se sídlem Malý val 1552/9, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba,…


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Kroměříž – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.