Zubní, stomatologické ordinace – Blansko

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Blansko.

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1MUDr. Well Jan - praktický zubní lékař

Provozujeme služby ordinace praktického zubního lékaře.

2MUDr. Jílková Stanislava

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Ol. Blažka 145, Rájec-Jestřebí-Rájec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MUDr. Jílková Stanislava - Provozujeme služby stomatologické ordinace. Poskytujeme kompletní zubní péči pro děti i dospělé. Preventivní prohlídky.

3MUDr. Eva Tomaštíková

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Smetanovo náměstí…, Adamov Bezdlužná

Provozujeme služby ordinace stomatologa.

4BK DENT s.r.o.

BK DENT s.r.o. - Provozujeme stomatologickou ordinaci v Adamově. Dentální hygiena, Stomatologie, Stomatologické ordinace a pracoviště.

5MUDr. Ludmila Šumberová

Komenského 429, Lysice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

MUDr. Ludmila Šumberová, se sídlem Komenského 429, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru…

6Kateřina Andrlová

Kateřina Andrlová, se sídlem Svitavská 1475/1a, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2009. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7MUDr. Petra Havlová

MUDr. Petra Havlová, se sídlem Pražská 2394/1b, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru Ares…

8MUDr. Jana ŠtrajtováMUDr. Jana Štrajtová, P.Jilemnického 369/16, 679 04 Adamov

MUDr. Jana ŠtrajtováMUDr. Jana Štrajtová, P.Jilemnického 369/16, 679 04 Adamov, se sídlem Budovatelská 443, 679 21, Černá Hora, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010.…

9Dita Bělská

Lidická 935/10, Boskovice
Otevřeno do 14:00

Dita Bělská, se sídlem Lidická 935/10, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

10ATMA Dent, s.r.o.1 pobočka

Sadová 1596/33, Blansko
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

ATMA Dent, s.r.o., se sídlem Sadová 1596/33, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 78180, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Blansko – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.