Zubní, stomatologické ordinace – Jeseník

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Jeseník.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Zbožínková Jarmila

Wolkerova 533, Zlaté Hory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dentální práce - snímatelné a fixní náhrady. Jsme stomatologickým zařízením, které se dlouhodobě věnuje vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků.

2Medishop s.r.o. - Medenta- dentální a chirurgické nástroje

E-shop s širokou nabídkou dentálních a chirurgických nástrojů pro stomatologické ordinace a dentální laboratoře. Nástroje od německých výrobců HLW Dental, Hahnenkratt, Edenta pro implantologii, mikrochirurgii, endodoncii, paradontologii a jiné obory.

3MUDr. Lucie Žaludová

Lipovská 180/13, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Lucie Žaludová, se sídlem Lipovská 180/13, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

4MUDr. Eva Staškovanová

Lipovská 1325/7a, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Eva Staškovanová, se sídlem Lipovská 1325/7a, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2011. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5MDDr. Vladimír Leškovský s.r.o.

MDDr. Vladimír Leškovský s.r.o., se sídlem Lipovská 1325/7a, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63324, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

6Slavík DENTAL, s.r.o.

Slavík DENTAL, s.r.o., se sídlem Lipovská 101/9, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63309, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

7Aludentia s.r.o.

Aludentia s.r.o., se sídlem Sokolská 374, 790 84, Mikulovice, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 66637, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

8Klára Binovcová DiS.1 pobočka

V Aleji 187/5, Jeseník
Dnes už má zavřeno

Klára Binovcová DiS., se sídlem V Aleji 187/5, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9MDDr. Jiřina Zbožínková

Wolkerova 533, Zlaté Hory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MDDr. Jiřina Zbožínková, se sídlem Wolkerova 533, 793 76, Zlaté Hory, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru…

10YES dent, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
V Aleji 187/5, Jeseník Bezdlužná

YES dent, s.r.o., se sídlem V Aleji 187/5, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29413, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2006. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Jeseník – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.