Zubní, stomatologické ordinace – Uherské Hradiště

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Uherské Hradiště.

1–10 firem z 109 nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2Dualdent s.r.o. (pobočka Ostrožská Lhota)1 pobočka

Burešín 500, Ostrožská Lhota
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

3Šopíková Jarmila, MUDr.

Nivnická 41 , Uherský Brod
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

zdravotnické zařízení poskytující komplexní stomatologickou péči. Naší prioritou je kvalita poskytované péče a důraz na individuální přístup. Samozřejmostí je příjemné prostředí, ošetření v daném termínu bez časové prodlevy a záruka za provedenou práci. Cílem naší ordinace je zachovat Váš přirozený…

4DENT-Imp, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Dlouhá 228, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provoz stomatologické ordinace.

5MUDr. Zuzana Sedláčková

Zlechov 540, Zlechov
Otevřeno do 12:00

Naše soukromá stomatologická ordinace se nachází ve Zlechově. Provádíme jak prevetivní prohlídky, tak zhotovíme korunky, můstky, zubní implantáty. Odstraňujeme zubní kámen.

6Horáková Anna, MUDr.

Pod Svahy 1007 , Uherské Hradiště
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Stomatologická ordinace praktické zubní lékařky pro dospělé, která poskytuje preventivní i léčebnou péči včetně všech vyšetření. V naší ordinaci praktického l. Provádíme také bělení zubů. Objednání dle dohody.

7MVDr. František Luňák

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Zerzavice 1933 , Staré Město
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Veterinární péče pro zvířata. Provádíme všeobecnou a preventivní medicínu, chirurgické zákroky, dermatologii , stomatologii a jiné.

8Mlejnský Radomír, MVDr.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Revoluční 1506, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka komplexních služeb veterinárního lékařství, poskytování poradenství v oblasti výživy zvířat a veterinárních diet.

9CALMADENT, spol. s r.o. Uherský Brod

Provozujeme stomatologickou laboratoř praktického zubního lékaře. Prodej zdravotnických pomůcek a vybavení pro osobní i firemní účely.

10Veterinární klinika Kaděra, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Lomená 1389, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provoz ordinace veterinárního lékaře. Působíme zde od roku 1991 v Uherském Brodě a od roku 1997 v Uherském Hradišti. Prohlédneme a ošetříme Vašeho domácího mazlíčka. Více informací naleznete na naší webové stránce.


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.