Zubní, stomatologické ordinace – Opava

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Opava.

1–10 firem z 111 nalezených Filtry

1Vymazalová Ludmila, MUDr.

Švermova 219, Vítkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb zubní lékařky. Soukromá stomatologická ordinace, Vítkov. MUDr. Ludmila Vymazalová poskytuje odbornou stomatologickou péči s důrazem na prevenci onemocnění zubů. Ošetřujeme i dětské pacienty.

2MUDr. Martina Gebauerová

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Rolnická 699/1, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme léčbu nepravidelností zubů a čelistí pomocí rovnátek a to jak snímacích, tak pevných. Touto léčbou léčíme nejen děti, ale i dospělé libovolného věku. Na konzultaci se můžete objednat na číslech uvedených v kontaktech.

4Marek Palička MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Palackého 1479/24, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prevence, očkování, ale také operační zákroky a ambulanci. Zajišťujeme kompletní veterinární péči v oborech interní medicína, chirurgie, stomatologie, dermatologie, ofalmologie, gynekologie, porodnictví a ortopedie.

5Hanna Jana, MUDr.

Janská 691, Opava Bezdlužná

Provozuji zubní ordinaci pro děti i dospělé ve městě Opava. Mezi naše služby patří zubní prohlídky, preventivní zubní prohlídky, dentální hygiena, proetika. Hledáte-li zubaře v Opavě, jsme pro Vás jasná volba.

6PRODENT OMNIA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Krnovská 11, Opava

Obchodní společnost PRODENT OMNIA s.r.o. vznikla na základech mnohaletých zkušeností v oblasti odborného poradenství, komplexní péče a expresního zásobování stomatologických pracovišť.

7Foltyn Marcin, MUDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
Rooseveltova 2223/30, Opava Bezdlužná

Provozuji privátní stomatologickou ambulanci.

8Martina Svobodová

Martina Svobodová, se sídlem Hlučínská 686, 747 22, Dolní Benešov, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru…

9MUDr. Roman Mrovec1 pobočka

Pavla Křížkovského…, Mokré Lazce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Roman Mrovec, se sídlem Pavla Křížkovského 158, 747 62, Mokré Lazce, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

10MUDr. Pavla Dobrovolná

MUDr. Pavla Dobrovolná, se sídlem Čs. armády 1402/6a, 748 01, Hlučín, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat…


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Opava – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.