Zubní, stomatologické ordinace – Ostrava - město

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Ostrava - město.

1–10 firem z 220 nalezených Filtry

1MUDr. Hana Wilamová

Lidická 19, Klimkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stomatologická ordinace soukromé praktické zubní lékařky.

2Veterinární ordinace Ostrava1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(376)
Na Obvodu 1104/51, Ostrava
Otevřeno do 15:00

Naše ordinace poskytuje komplexní veterinární péči o malá zvířata. Zakládáme si na prevenci a léčbu podle nejnovějších odborných poznatků. V ordinaci vykonáváme tato vyšetření: klinické, gynekologické, rentgenologické, RTG dysplazii kyčelních a loketních kloubů, parazitologické vyšetření vnějších…

4MUDr. Blažena Petzlová - VIDEODENT

3.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Michálkovická 1771…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma poskytuje stomatologickou péči - estetická stomatologie, laser, protetika, profylaktika a RTG.

5MUDr. Michal Kania

Nabídka lékařských služeb zaměřených na implantologii, stomatochirurgii a paradentologii.

6Hornická poliklinika s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
Sokolská třída 2587…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz polikliniky. Poliklinika poskytuje ambulantní lékařskou a ošetřovatelskou péči. Akreditované zdravotnické zařízení. Ambulance: Diabetologie, Gynekologie, Chirurgie, Interna, Neurologie, Oční, Ortopedie, Plicní, Psychiatrie, Psychologie, Urologie, Zubní, Logopedie, RTG, Praktičtí lékaři pro…

7Dostálová Veronika - VEDO-DENT

Na Jízdárně 21a, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz stomatologické laboratoře - VEDO-DENT.

8MUDr. Blaha Pavel s.r.o.

Poskytujeme odbornou stomatologickou péči. Naše ordinace je vybavena moderními přístroji včetně rentgenu i OPG, což umožňuje komfort pro naše pacienty. Jsme přímo provázání se zubní laboratoří, která zajišťuje protetické práce.

9Přibylka Libor, MUDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bankovní 1826, Ostrava Bezdlužná

Naši zubní ordinaci najdete v centru Ostravu. Kromě výborné dostupnosti Vám nabízíme profesionální ošetření a přístup personálu.

10Andrea Pěgřimočová, DiS.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Poštovní 155/14, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci dentální hygieny. Provádím ultrazvukové odstranění zubního kamene a pigmentací na zubech. Objednat se můžete také online.


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.