Zubní, stomatologické ordinace – Vyškov

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1MUDr. Květoslava Vránová - Zubní lékař

Provozujeme a poskytujeme služby stomatologické ordinace. Naši ordinace najdete ve Vyškově na ulici Dobrovského. Pro objednani nas nevahejte kontaktovat.

2MUDr. Libor Louda - Praktický zubní lékař

MUDr. Libor Louda - Praktický zubní lékař provozuje a nabízí služby stomatologické ordinace. Své stomatologické služby nabízí ve Vyškově.

3MUDr. Zdeňka Szufnarowská - Praktický zubní lékař

MUDr. Zdeňka Szufnarowská - Praktický zubní lékař provozuje a nabízí služby stomatologické ordinace. Své stomatologické služby nabízí ve Slavkově u Brna.

4MUDr. Zuzana Novotná - Praktický zubní lékař

Purkyňova 18, Vyškov-Předměstí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi.

7MUDr. Tomáš Vysloužil - Praktický zubní lékař

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře. Specializujeme se především na implantologii a stomatologii.

8MUDr. Václav Buchta - Stomatologické ordinace1 pobočka

Náves 83 , Šaratice Bezdlužná

Provozujeme služby ordinace praktického zubního lékaře.

9Petra Majetičová1 pobočka

Máme provoz a poskytujeme služby stomatologické ordinace a provádíme výrobu dentálních stomatologických náhrad.

10MUDr. Vladimíra Marušková

Nabízíme a poskytuájeme služby stomatologické ordinace.


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Vyškov – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.