Zubní, stomatologické ordinace – Olomouc

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1MUDr. Marta Michalová - zubní lékař Olomouc

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hněvotínská 672/36, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace MUDr. Marty Michalové blízko Fakultní nemocnice v Olomouci poskytuje kompletní stomatologickou péči. Své pacienty přibírá z celého okresu Olomouce.

2Vojenská nemocnice Olomouc

Nemocnice poskytující služby pacientům všech zdravotních pojišťoven.

3MUDr. Eliška Dohnalová

Ve stomatologické ambulanci poskytují stomatologickou péči tyto zubní lékařky: MUDr. Eliška Dohnalová - ortodontista, MUDr. Jaromíra Banková - zubní lékař.

4Štefková Marta, MUDr.- praktický zubní lékař

Demlova 18, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Praktický zubní lékař, ošetřujeme pacienty všech věkových kategorií. Nabízíme preventivní a konzervační stomatologickou péči.

5MUDr. Přemysl Janda - ZUBNÍ LÉKAŘ

2.8
★★★★★
★★★★★
(37)
Horní náměstí 409/26, Olomouc
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

MUDr. Přemysl Janda - ordinace praktického zubního lékaře. REGISTRUJEME NOVÉ PACIENTY. Ordinace je vybavena nejmodernějšími přístrojovými technologiemi. Více na webových stránkách, které průběžně aktualizujeme.

6Doubravský Vladimír, MUDr.

Polívkova 465/71, Olomouc
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Speciální zaměření ordinace je stomatologie.

7Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.

8Oralová Olga, MUDr.- ordinace praktického zubního lékaře

Ordinace praktické zubní lékařky MUDr. Olgy Oralové poskytuje veškerá léčebná vyšetření a jejich následnou péči.

9MUDr.Petra Loníková- zubní ordinace

Nezvalova 1293/2a, Olomouc - Hodolany
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní stomatologickou péči v moderně zařízené a vybavené zubní ordinaci. V naší zubní ordinaci dbáme především na formování správných návyků péče o chrup a ústní hygienu jak dětí, tak i dospělých. Provádíme ošetření chrupu hrazené pojišťovnou i nadstandardní ošetření a samozřejmostí…

10ZUBAŘSTVÍ NA POVLU, s.r.o. - Zubní ordinace MUDr. Smrčková

Janského 463/24, Olomouc - Povel
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Praktické zubní lékařství. V ordinaci poskytujeme kompletní stomatologickou péči a vše, co Vaše zuby a krásný úsměv potřebují. Pomůžeme Vám zorientovat se v pomůckách dentální hygieny a vybereme přesně ty metody a pomůcky, jejichž použití vyžaduje právě chrup Váš a Vašeho dítěte.


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Olomouc – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.