Zubní, stomatologické ordinace – Přerov

Stomatologie neboli zubní lékařství je obor medicíny zabývající se prevencí, diagnostikou, léčbou onemocnění zubů a péčí o dutinu ústní. Přehled zubních, stomatologických ordinací v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 94 nalezených Filtry

1MUDr. Radek Pacola- Comfortdent (Přerov)4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(43)
K Nemocnici 2231/75, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. U nás jsou pacienti informovaní pacienti. Klademe důraz na kvalitu provedení, šetrnost zákroku a využití moderních dostupných technologií. Specializujeme se především v oboru implantologie,…

2MUDr. Havlík Tomáš - ZUBNÍ ORDINACE, ORTODONCIE

MUDr. Tomáš Havlík nabízí služby základní prevence a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi rutinní zákroky patří prohlídky dětí i dospělých, ošetření zubů výplněmi, rentgenové snímky, vytrhávání zubů a ošetření defektů chrupu. V naší zubní laboratoři vyrábíme rovnátka pro děti i dospělé.

3Ortodoncie Strojilová, s.r.o.

Boženy Němcové 1661…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ortodoncie Strojilová s.r.o. nabízí stomatologické služby se zaměřením na ortodoncii. Zajišťujeme rovnátka pro děti i dospělé, aparáty snímací i fixní.

4MUDr.Adamcová Alena-praktické zubní lékařství

Stomatologická ordinace - lékařské prohlídky, akutní případy, prevence.

5MUDr.Ratiborská - praktické zubní lékařství

Tylova 192, Přerov Bezdlužná

Stomatologická ordinace Dr. Ratiborské.

6MUDr. Svatava Michalová - praktické zubní lékařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 667/19, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naši ordinaci najdete ve zdravotním středisku Kazezo. Vchod do ordinaced je naproti semaforu u Tesca. Zajišťujeme stomatologickou preventivní péče i chirurgické zákroky.

7Tomáš Barbořík MVDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(45)
U Výstaviště 182/8, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace, nabízím veterinární služby pro drobné savce a plazi, domácí mazlíčky, vč. vakcinace, vyšetřovacích metod, ad.

8DIMOLab s.r.o.

Zabýváme se cytologickým vyšetřením vzorků gynekologického i negynekologického původu, histologickým vyšetřením, konzultační činností a dále také veterinární patologií.

9Wanková Libuše, MUDr.- stomatologická ordinace

Plynárenská 1915, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stomatologická ordinace. Po telefonické domluvě možnost ošetření v rámci pohotovostní služby. Praktická zubní lékařka pro děti a dorost.

10MUDr. Helena Šanovcová

MUDr. Helena Šanovcová, se sídlem Komenského 758/11, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat…


Zubní, stomatologické ordinace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Zubní, stomatologické ordinace v lokalitě Přerov – detailní popis

V zubním centru vám nabízíme preventivní prohlídky, konzervační ošetření, protetické ošetření, chirurgické ošetření, parodontologické vyšetření, čištění zubních kanálků, dentální hygienu nebo bělení zubů.

Dentální hygiena

Chcete mít krásné a zdravě vypadající zuby? Pak neváhejte navštívit naši ordinaci dentální hygieny. Pravidelná dentální hygiena umožňuje předcházet vzniku zubního kazu a parodontózy. Pokud vás navíc trápí pigmentové skvrny na zubech, nabízíme vám pískování zubů metodou air-flow.

Bělení zubů

Toužíte po zářivém úsměvu a zdravě vypadajících zubech? Pak se objednejte na naši zubní kliniku. Nabízíme vám ordinační bělení zubů i domácí bělení zubů.

Zubní pohotovost

Máte nějaký akutní problém, ale váš zubař už má po ordinační době? Obraťte se na zubní pohotovost.

Česká stomatologická komora

Česká stomatologická komora sdružuje všechny zubní lékaře v ČR, nastavuje standardy vzdělávání zubních lékařů, zastupuje stomatology před státní správou, dohlíží nad kvalitou péče stomatologů a pomáhá stomatologům s provozem jejich praxe.

Hledáte nového zubaře, ale žádný nepřijímá nové pacienty? Nabízíme vám přehled zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty.