Praktický lékař pro děti, pediatr – Uherské Hradiště

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Uherské Hradiště.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1MediUB s.r.o.

Naardenská 2282 , Uherský Brod
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.

2Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Partyzánů 2174 , Uherský Brod

Městská nemocnice s poliklinikou. Provoz praktických lékařů a specialistů pro děti i dospělé. Sídlo lékárny, rehabilitací a ambulance. Léčebna dlouhodobě nemocných, lůžková péče.

3Bačík Emil, MUDr.

Partyzánů 2174, Uherský Brod
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

4Neuromed s.r.o.

Provoz ordinace neurologie a manuální medicíny.

5Kučerová Irena, MUDr.

Horní Valy 2536, Uherský Brod
Otevřeno od 12:00

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Kučerová Irena. Poskytujeme potvrzení o zdravotní způsobilosti, nadstandardní i běžné očkování. Preventivní péče dětem od narození do 19 let. Příjemné prostředí a řadu nadstandardních služeb.

6MUDr. Pavla Vojtíková

Dolní 720, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Provádíme CRP vyšetření, očkování, otoskopické vyšetření, mikroskopické vyšetření moči, nadstandardní výkony dle dohody s rodiči. V naší ordinaci přistupujeme vždy citlivě a individuálně k dětem i rodičům. Vydáváme potvrzení do škol, na…

7Pediatr Polešovice, s.r.o.

Polešovice 560, Polešovice
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Pediatr Polešovice, s.r.o., se sídlem Polešovice 560, 687 37, Polešovice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90783, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8JAKŠÍKOVÁ RENÁTA MUDr.1 pobočka

JAKŠÍKOVÁ RENÁTA MUDr., se sídlem náměstí Svobody 359, 686 04, Kunovice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací…

9JAKŠÍKOVÁ RENÁTA MUDr. (pobočka Kunovice-bývala ZŠ)1 pobočka

JAKŠÍKOVÁ RENÁTA MUDr., se sídlem Míkovice 77, 686 04, Kunovice-bývala ZŠ, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací…

10Argiriu Jiří, MUDr.2 pobočky

Huštěnovice 61, Huštěnovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozuji pediatrickou a praktickou ordinaci pro děti a dorost.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.