Praktický lékař pro děti, pediatr – Vyškov

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Angis plus s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiřího Wolkera 495/3, Vyškov Bezdlužná

Zdravotnické zařízení Angis, které je v provozu od roku 2009, najdete v bezprostřední blízkosti vyškovského autobusového nádraží. V třípodlažní budově je poskytována ambulantní lékařská péče v interních oborech, gynekologii a praktickém lékařství pro dospělé. V přízemí budovy je umístěna moderní…

2MUDr. Dagmar Šilerová - Praktický lékař pro děti a dorost2 pobočky

Tyršova 324 , Slavkov u Brna
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Současně i homeopatickou poradnu. Věnujeme se léčebné a preventivní péči, alternativní medicíně, perforaci ušních boltců a zavedení náušnic, vyšetření CRP a dalším nadstandardním službám. Máme zajištěnou smlouvu se všemi zdravotními…

3MUDr. Dagmar Šilerová, praktická lékařka pro děti a dorost (pobočka Křenovice)2 pobočky

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Současně i homeopatickou poradnu. Věnujeme se léčebné a preventivní péči, alternativní medicíně, perforaci ušních boltců a zavedení náušnic, vyšetření CRP a dalším nadstandardním službám. Máme zajištěnou smlouvu se všemi zdravotními…

4MUDr. Hana Sýkorová - Praktický lékař pro dospělé

Máme provoz a poskytujeme služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace se nachazí ve městě Rousínov v okrese Vyškov.

5MUDr. Jarmila Adlerová - Praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Kontakt: Rousínov Tel. +420 517 371 235. Luleč Tel. +420 517 353 575 Ordinační doba Rousínov: Po: 7:30-11:00 pro nemocné, Út: 7:30-11:00 pro nemocné; 12:30-14:30 kojenecká poradna, St: 7:30-11:00 prevence pro zvané; 13:00-16:00 pro nemocné …

6MUDr. Jarmila Adlerová1 pobočka

Luleč 153 , Luleč Bezdlužná

Provozujeme služby a ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

7MUDr. Hana Ottová - Stomatologická ordinace

Provozujeme služby ordinace praktické zubní lékařky.

8MUDr. Jarmila Eimová - Praktický lékař pro děti a dorost

Puškinova 409/63, Vyškov
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Provozujeme služby ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Naše ordinace sídlí ve Vyškově vedle nemocnice se snadnou dostupností potřebných vyšetření.

9MUDr. Marie Ponížilová - Stomatologická ordinace

Puškinova 63, Vyškov-Dědice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby ordinace praktické zubní lékařky.

10MUDr. Anežka Bahníková - Praktický lékař pro děti a dorost

Praktický lékař pro děti a dorost MUDr. Anežka Bahníková sídlí ve Vyškov. Lékařka poskytuje provoz a služby ordinace pro děti a dorost.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Vyškov – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.