Praktický lékař pro děti, pediatr – Ostrava - město

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Ostrava - město.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Hana Šimečková

náměstí Slovenského…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a odběry biologického materiálu, preventivní prohlídky, nadstandardní očkování, očkování proti klíšťové encefalitidě, očkování proti žloutence A, kombinovaná vakcína proti žloutence A+B,očkování…

2MUDr. Jiřina Kotrčová269 poboček

Praktický lékař pro děti a dorost.

3Kacířová Květoslava, MUDr.

Otakara Jeremiáše…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického dětského lékaře.

4MEDIKIDS s.r.o.- MUDr. Radana Osmančíková

Horymírova 2910/1, Ostrava- Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako praktická lékařka pro děti a dorost. Moje ambulance sídlí v prostoru zdravotního střediska v Ostravě Zábřehu.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.