Praktický lékař pro děti, pediatr – Zlín

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Zlín.

1–10 firem z 78 nalezených Filtry

1MUDr. Eva Kalabusová - MedChild, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Vítězství 101, Slušovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro děti a dorost. Poskytuji komplexní léčebně-preventivní péči. Provádím preventivní prohlídky, léčbu onemocnění, odběry biologického materiálu a aplikaci očkovacích látek. Zajistím vystavení zdravotních povolení a potvrzení nebo předoperační vyšetření.

2Valašskokloboucká poliklinika - zdravotnické dopravní služby1 pobočka

Krátká 798, Valašské Klobouky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz zdravotnické dopravní služby. Dále zajištění přepravy pacientů po indikaci lékařem. Péči zajišťují obvodní (ošetřující) lékaři, odborné ambulance a dopravní zdravotní služba.

3Duam s.r.o.2 pobočky

Zahradní 973, Zlín, Malenovice
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Poskytujeme veškerou léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost. Dále provádíme základní i nadstandardní očkování.

4Strnadová Miroslava, MUDr.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Družba 1189, Brumov-Bylnice,…

Provozuji ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.

5Klímková Ilona, MUDr.2 pobočky

Masarykovo nám. 1325, Vizovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

6Tesaříková Renata, MUDr.-praktický lékař pro děti a dorost

Štefánikova 6505, Zlín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Provádíme test CRP, odběry krve, moče a výtěry přímo v ordinaci.

8Kracík Miloslav, MUDr.

Provoz praktické ordinace lékaře pro děti a dorost. Jsme zdravotnické zařízení poskytující léčebně preventivní péči dětem a dospívajícím od narození do 19-ti let věku plně hrazenou zdravotními pojišťovnami.

9MOJE AMBULANCE a.s. (pobočka Zlín)12 poboček

Dlouhá 5617, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé. Dále tým ochotných a erudovaných lékařů a sester je tu pro Vás 12 hodin denně. Máme i funkční objednávkový systém, zbytečně nečekáte, efektivně léčíme a pravidelně kontrolujeme Váš zdravotní stav. Služby jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

10Olivie Zieglerová, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nad Vývozem 5140, Zlín Bezdlužná

Služby ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. MUDr. Olivie Zieglerová má bohaté zkušenosti v oboru pediatrie a neustále se vzdělává v oblasti moderní medicíny. Ordinace se specializuje na preventivní, diagnostickou a léčebnou zdravotní péči o děti a dorost od 0 do 19 let.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Zlín – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.