Praktický lékař pro děti, pediatr – Zlín

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Zlín.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Duam s.r.o.2 pobočky

Zahradní 973, Zlín, Malenovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme veškerou léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost. Dále provádíme základní i nadstandardní očkování.

2Kracík Miloslav, MUDr.

Provoz praktické ordinace lékaře pro děti a dorost. Jsme zdravotnické zařízení poskytující léčebně preventivní péči dětem a dospívajícím od narození do 19-ti let věku plně hrazenou zdravotními pojišťovnami.

3Nečasová Eva, MUDr.1 pobočka

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Dále poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Mimo jiné zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro…

4MUDr. Jitka Kandrnálová s.r.o.

Masarykova 315, Luhačovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař pro děti a dorost v Luhačovicích.

5MUDr. Věra Rajchlová s.r.o.

Masarykova 315, Luhačovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji v dětské pediatrické ambulanci v Luhačovicích.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Zlín – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.