Praktický lékař pro děti, pediatr – Olomouc

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1Dětské centrum Ostrůvek1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(33)
U dětského domova…, Olomouc Bezdlužná

Dětské centrum Ostrůvek, příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Olomoucký kraj, poskytuje umístěným dětem zdravotní služby a služby sociálně-právní ochrany včetně zaopatření. Odborná péče o děti, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí, zahrnuje péči lékařskou, ošetřovatelskou,…

2Obecní úřad Velký Týnec3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámecká 35, Velký Týnec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1207. Obec se nachází v nadmořské výšce 224 metrů. Na území žije kolem 2555 obyvatel. Poskytování služeb Czech POINTu. Disponujeme základní i mateřskou školou, sportovní halou a obecní policií.

3Praktikcentrum s.r.o. - MAKOVSKÁ EVA MUDr.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Dlouhá 521/34, Olomouc
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře. Nabízíme komplexní služby privátního praktického lékaře pro dospělé jako je preventivní péče, diagnostika a následná léčba, preventivní prohlídky, povinná i nepovinná očkování, vyšetření pro řidičské, profesní a jiné průkazy, vyšetření pro úřady ÚP, ČSSZ, předoperační…

4PEDIATR Procházková s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 886/22, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující léčebně preventivní péči dětem a dospívajícím od narození do 19 let věku plně hrazenou zdravotními pojišťovnami. Máme smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

5Losová Bohumila, MUDr.-praktický lékař

Náves Svobody 628/38, Olomouc - Holice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost poskytuje preventivní i léčebnou péči včetně všech vyšetření.

6ZUBAŘSTVÍ NA POVLU, s.r.o. - Zubní ordinace MUDr. Smrčková

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Janského 463/24, Olomouc - Povel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Praktické zubní lékařství. V ordinaci poskytujeme kompletní stomatologickou péči a vše, co Vaše zuby a krásný úsměv potřebují. Pomůžeme Vám zorientovat se v pomůckách dentální hygieny a vybereme přesně ty metody a pomůcky, jejichž použití vyžaduje právě chrup Váš a Vašeho dítěte.

7Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost - MUDr. Věra Ticháčková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 2546/62, Šternberk
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

MUDr. Věra Ticháčková provozuje nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na praktické lékařství pro děti a dorost.

8MUDr. MOŘICKÁ VĚRA-praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

Nemocniční 270/5, Uničov
Otevřeno od 10:00

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Pondělí odpoledne - poradna pro kojence. Středa odpoledne - pouze pro zvané. Čtvrtek odpoledne - poradna pro kojence Újezd.

9MUDr. VALENOVÁ - MUDr. KONEČNÁ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Nemocniční 270, Uničov Bezdlužná

Naše ordinace praktického lékaře pro děti a dorost je zaměřena na běžnou zdravotní péči pro mládež. Provádíme různé typy očkování, vystavujeme zdravotní průkazy a potvrzení.

10Moravští lékaři, družstvo

Sdružení šedesáti praktických lékařů i specialistů, zajišťující spolupráci mezi praktickými a dětskými lékaři, specialisty a laboratořemi. Nabízíme pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Olomouc – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.