Praktický lékař pro děti, pediatr – Olomouc

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Olomouc.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1PEDIATR OL s.r.o. MUDr. Renata KUTROVÁ

Slovenská 538/3, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PRAKTICKÁ LÉKAŘKA PRO DĚTI A DOROST - diagnostika a léčba onemocnění dětí od narození do 19ti let, poradna pro kojence, preventivní prohlídky, veškerá očkování standartní i nestandartní, CRP vyšetření, vyšetření streptokoka A v hrdle, vyšetření hemoglobinu při podezření na chudokrevnost,…

2PEDIATR Procházková s.r.o.

Komenského 886/22, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující léčebně preventivní péči dětem a dospívajícím od narození do 19 let věku plně hrazenou zdravotními pojišťovnami. Máme smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

3Losová Bohumila, MUDr.-praktický lékař

Náves Svobody 628/38, Olomouc - Holice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost poskytuje preventivní i léčebnou péči včetně všech vyšetření.

4Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost - MUDr. Věra Ticháčková

Nádražní 2546/62, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Věra Ticháčková provozuje nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na praktické lékařství pro děti a dorost.

5MUDr. MOŘICKÁ VĚRA-praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

Nemocniční 270/5, Uničov
Dnes už má zavřeno

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Pondělí odpoledne - poradna pro kojence. Středa odpoledne - pouze pro zvané. Čtvrtek odpoledne - poradna pro kojence Újezd.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Olomouc – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.