Praktický lékař pro děti, pediatr – Brno - venkov

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Brno - venkov.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1MUDr. Valachová Jitka - praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

náměstí Míru 149, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ordinace poskytuje péči pro děti a dorost do věku 19 let. Kromě běžných preventivních vyšetření nabízíme nadstandardní očkování, vyšetření doma u pacientů (na žádost rodičů) a nově také objednávkový systém na určitou hodinu - v úterý odpoledne nebo ve čtvrtek dopoledne.

2NZZ YVKA, s.r.o. - MUDr. Yvona Kachlíková

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro pojišťovny.

3MEDEX-K s.r.o.

Provozujeme stomatologické ambulance, ambulance lékaře pro dospělé a lékaře pro děti.

4Medicprax s.r.o.

Ochoz u Brna 255, Ochoz u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Medicprax s.r.o. MUDr. Dofková Jalée. Praktický lékař pro dospělé v obci Ochoz u Brna a Babice nad Svitavou. Všeobecná ambulantní zdravotní péče.

5Jonasová Martina, MUDr. - ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.

Komenského 144, Újezd u Brna
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jonasová Martina, MUDr. Provoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Dětská a dorostová lékařka - MUDr. Martina Jonasová, Újezd u Brna, U hřiště 966, Újezd u Brna.

6Dům zdraví Zastávka, spol. s r.o.

Provozujeme zdravotnické středisko s anesteziologicko-resuscitační ambulancí, ordinací praktického lékaře pro děti a dospělé, ordinací stomatologa, očního a ženského lékaře. Nachází se zde také diabetologická, revmatologická, dermatovenerologická a interní ambulance a další oddělení.

7MUDr. Kristina Otevřelová

Sv. Čecha 173, Bílovice nad…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

MUDr. Kristina Otevřelová, se sídlem Sv. Čecha 173, 664 01, Bílovice nad Svitavou, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2009. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více…

8MUDr. Ludmila Bartlová

MUDr. Ludmila Bartlová, se sídlem U Floriánka 36, 691 25, Vranovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací…

9PEDIATRIE MUDr. Stránská s.r.o.

Babická 136, Zastávka
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

PEDIATRIE MUDr. Stránská s.r.o., se sídlem Babická 136, 664 84, Zastávka, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79418, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10MUDr. Iveta Svobodová

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Karla Čapka 1656/13, Šlapanice
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

MUDr. Iveta Svobodová, se sídlem Karla Čapka 1656/13, 664 51, Šlapanice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací…


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.