Praktický lékař pro děti, pediatr – Moravskoslezský kraj

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 204 nalezených Filtry

1MUDr. Věra Špicerová - praktický lékař

5.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

Provozuji ordinaci, která je určena pro dospělé. Provádím očkování, preventivní prohlídky, léčení nemocí, prevence nemocí.

2MUDr. Gabriela Kerlinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Štěpánkovická 4, Kravaře
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná Ověřená

Provozuji ordinaci praktické lékařky v Kravařích a druhou ordinaci v Oldřišově. Již mnoho let působím jako praktický lékař. Během těchto let mám mnoho spokojených pacientů, které se stále rozšiřují. Zakládáme si na profesionálním přístupu i proto u nás dostanete jen tu nejlepší péči. Ordinační…

3MUDr. Hana Sýkorová - Pediatrie

Čs. armády 1402/6a, Hlučín Bezdlužná Ověřená

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Hana Sýkorová. Zaměřuji se hlavně na prevenci a v léčbě se snažím vynechat léky a to především antibiotika. Řídím se filozofií zdravého selského rozumu. Nové pacienty přijímám pouze jako novorozence a jejich maminky, které čtou časopisy Regena, Meduňka a…

4MUDr. Hana Šimečková

náměstí Slovenského…, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a odběry biologického materiálu, preventivní prohlídky, nadstandardní očkování, očkování proti klíšťové encefalitidě, očkování proti žloutence A, kombinovaná vakcína proti žloutence A+B,očkování…

5MUDr. Katrin Macečková

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Volgogradská 2434…, Ostrava
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Nabídka služeb praktické lékařky pro děti a dorost.

6MUDr. Elena Beranová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horymírova 2910/1, Ostrava
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Nabídka služeb praktické lékařky pro děti a dorost.

7MUDr. Komínková Darja

Šeříková 683/31, Ostrava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře pro děti a dorost.

8MUDr. Helena Kuběnová

Mariánské náměstí…, Ostrava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše ordinace MUDr. Heleny Kuběnové poskytuje služby praktického lékaře pro děti a mládež. Najdete nás na adrese Mariánské náměstí 600 v Ostravě.

9PEDIAGASTRO s.r.o.

28. října 1480/139, Ostrava
Otevřeno od 7:00

Nabídka služeb praktického lékaře pro děti a dorost.

10Foniatrie a ORL, Marvymed s.r.o.

0.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 982/104, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ambulance funguje již od r. 1995. Zajišťuje komplexní diagnostiku chorob ušních, nosních a krčních, následnou léčbu i rehabilitaci sluchových vad, poruch hlasu i řeči. Ambulance je akreditované pracoviště pro obor Foniatrie.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.