Praktický lékař pro děti, pediatr – Břeclav

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Břeclav.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1MUDr. Zbyněk Mucha - Praktický lékař pro děti a dorost

5.0
★★★★★
★★★★★
(38)
Boženy Němcové 622/9, Podivín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Narodil jsem se ve Frýdku-Místku, do 14 let pásl ovce pod Prašivou a chytal pstruhy v řece Morávce. Ve 4. ročníku Gymnázia Petra Bezruče mně na klopu připjali stužku s nápisem - Per aspera ad astra – a pak už to nabralo obrátky. Alma máter VLVDÚ – JEP a LF UK v Hradci Královcé zakončena přísahou v…

3MUDr. Tatiana Michnová1 pobočka

Bří Mrštíků 38, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsem pediatr s atestacemi zaměřenými na onemocnění dýchacích cest či horních, orl.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Břeclav – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.