Praktický lékař pro děti, pediatr – Kroměříž

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Kroměříž.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1ZET-DENT s.r.o.- Zárubová Olga MUDr.

Moravská 619, Chropyně
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktické zubní lékařky pro děti a dorost. Poskytujeme veškeré služby zubního lékařství jako jsou například čištění zubního kamene, dětská rovnátka, zubní náhrada a jiné.

2MUDr. Eva Mlčáková, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(47)
Sušilova 478/24, Holešov Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé zabývající se preventivní, léčebnou a závodní péčí pro dospělé od 18 let. Provádíme prohlídku s vyjádřením ke způsobilosti k řízení motorového vozidla, prohlídku za účelem vystavení zdravotního. Vystavíme potravinářský průkaz, potvrzení o zdravotní…

3MUDr. Iva Petrová

Zdounky 21, Zdounky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace a služby praktické lékařky pro děti a dorost. Máme k dispozici vybavení CRP. Nabízíme možnost nadstandartního očkování mimo očkovací kalendář.

4MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

5Vítek Jiří, MUDr.1 pobočka

Moravská 619, Chropyně
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Provádíme diagnostiku a léčbu nemocí dětského a dorostového věku. Poskytujeme návštěvní službu u novorozenců v domácím prostředí. Rady kojícím matkám. Povinné i nadstandardní očkovaní.

6Hurtíková Milada, MUDr.

Vedeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

7MUDr. ALICE KUKLOVÁ - PEDIATRIE, PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Tovačovského 437/20, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost- pediatra. Poskytujeme léčebnou a preventivní péči, provádíme povinná i nepovinná očkování dětí. Bližší informace, kontakty a aktuální ordinační hodiny naleznete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

8MUDr. Martin Sedlák, Ph.D.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovského 437/20, Kroměříž
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Ordinace lékaře pro děti a dorost. Nabízím nastřelování náušnic, odbornou masáž kojenců, povinné i dobrovolné očkování. Poskytuji poradenství i konzultace pro dorost i těhotné ženy. Dále nabízím návštěvní službu v závažných případech doma.

9MUDr. František Švec - Praktický lékař pro děti a dorost

Tovačovského 437/20, Kroměříž
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

V naší ordinaci praktického lékaře se zaměřujeme na ošetření dětí a dorostu. Poskytujeme nadstandardní očkování, aplikaci náušnic, v ordinaci nabízíme vyšetření CRP, e-mailová komunikace s pacienty, zasílání výsledku formou SMS zpráv. Poradna pro kojence středy a čtvrtky 11:00-12:30 h. Možnost…

10MUDr. Martina Kujalová - Praktický lékař pro děti a dorost

Tovačovského 437, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zajišťujeme léčebnou, preventivní i poradenskou péči dětem od 0 do 19 let.Očkování povinné i nadstandartní. Nastřelujeme náušnice dočasné i trvalé. Minilaboratoř přímo v ordinaci:CRP, močový analyzátor, StrepA test, IM test, sedimentace. Zajišťujeme návštěvní službu včetně první návštěvy…


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Kroměříž – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.