Praktický lékař pro děti, pediatr – Hodonín

Všeobecný praktický lékař pro děti a dorost neboli pediatr se zabývá péčí o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19 let. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro děti a dorost v lokalitě Hodonín.

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1MUDr. Šárka Kasardová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
třída Komenského…, Kyjov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

MUDr. Šárka Kasardová-Ordinace dětské praktické lékařky. Homeopatie, očkování. Provádíme oční screening a preventivní prohlídky. Poskytujeme akutní, preventivní a poradenskou péči v oboru praktického lékařství pro děti a dorost. Nadstandardní očkování, měření zraku Plusoptixem, měření hladiny CRP.…

2MUDr. Marie Pavlincová1 pobočka

náměstí Svobody 74, Bzenec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Provádíme CRP vyšetření, píchání uší, očkování. Po 13:00-15:00 (poradna), 15:00-18:00 (pro objednané) Út, St, Čt 13:00-15:00 (pro objednané).

3MUDr. Pavel Všetula1 pobočka

Máme provoz a služby ambulance praktického lékaře pro děti a také i dorost a to včetně homeopatie.

4MUDr. Lenka Pazderková

Za Poštou 112, Veselí nad Moravou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provoz a služby ordinace praktického lékaře pro děti a také i dorost. očkování proti chřipce, tetanu, hepatitidě, klíšťové encefalitidě. Komplexní péče o registrované pacienty všech zdravotních pojišťoven.

5MUDr. Eva Vrzalová

Máme provoz ordinace praktického lékaře pro děti a také i dorost.

7MUDr. Olga Míčková - praktický lékař pro děti a dorost

nám. B. Martinů…, Hodonín
Otevřeno od 7:00

MUDr. Olga Míčková - praktický lékař pro děti a dorost.Poskytuje diagnostickou, léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost do 19ti let, odběry biologického materiálu a aplikaci standartních i nadstandartních očkovacích látek.Kromě standartního vybavení máme v ordinaci k dispozici i přístoj na…

8MUDr. Věra Demelová

Wurmova 724, Čejkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MUDr. Věra Demelová-Poskytujeme a nabízíme služby praktického lékaře pro děti a dále také i dorost.

9MUDr. Hana Hrbáčová s.r.o. - dětská ordinace

Lipova 206, Dolní Bojanovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytuji komplexní léčebně-preventivní péči. Provádím preventivní prohlídky, léčbu onemocnění, očkování, odběry, světelnou terapii a homeopatii. Zajistím vystavení zdravotních povolení a potvrzení nebo předoperační vyšetření.

10MUDr. Eva Manuel Monteiro

MUDr. Eva Manuel Monteiro, se sídlem Žeravice 37, 696 47, Žeravice, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2006. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Praktický lékař pro děti, pediatr – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Praktický lékař pro děti, pediatr v lokalitě Hodonín – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro děti a dorost vám poskytneme pravidelné preventivní prohlídky a očkování podle pravidelného očkovacího schématu. Kromě tohoto schématu vám poskytneme i nadstandardní očkování (meningokok, rakovina děložního čípku, klíšťová encefalitida aj.). Zajistíme vám léčbu akutních i chronických nemocí a vystavení různých potvrzení pro jesle, školky, školy, tábory. Vystavíme vám i potvrzení pro zdravotní, řidičské či sportovní průkazy.

Preventivní prohlídky

V ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost vám zajistíme pravidelné preventivní prohlídky, jejichž cílem je zjištění míry, váhy, vyšetření zraku a sluchu, vyšetření moči a měření krevního tlaku. U kojenců provádíme navíc orientační neurologické vyšetření (psychomotorický vývoj).

Preventivní prohlídky se provádějí v tomto schématu: 9 x prohlídka do 1 roku věku dítěte, v 18. měsících, v 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech a poslední výstupní prohlídka je před 19. rokem věku. Tyto prohlídky jsou hrazené vaší zdravotní pojišťovnou.