Záruční, pozáruční servis produktů – Morava

Koupili jste si v obchodě, ať už kamenném nebo internetovém, nějaké zboží, které po určité době používání začalo mít vady? Pokud je vaše zboží v záruční době, tak ho můžete reklamovat. Firmy poskytující záruční servis produktů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 191 nalezených Filtry

1TBS-Truck Bus Servis, a.s.1 pobočka

K nádraží 517, Telnice Bezdlužná Ověřená

TBS-Truck Bus Servis, a.s. nabízí kompletní servis autobusů, prodej originálních náhradních dílů k nákladním vozům, likvidaci autovraků, montáže a odborný servis. Prohlédněte si nabídku na našich internetových stránkách, kde nabízíme ojetá vozidla a městské autobusy. Mezi dalšími službami…

2AGRO SMETANA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zlínská 703, Vizovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme prodej a servis zahradní techniky, lesní a komunální techniky. Prodáváme např. motorové stroje, traktory, sekačky, elektrická kolečka, štěpkovače, žebříky atd. Dále provádíme údržby travních ploch, sečení parkových ploch, vysokých travnatých ploch a vertikutace. Zabýváme se…

3Macháček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(91)
nám. Svobody 13/28, Drnholec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem traktorů a malotraktorů. K zemědělským strojům prodáváme širokou škálu přídavných zařízení, jako jsou pluhy, mulčovače, kultivátory atd. Nabízíme vám i kvalitní komunální techniku, jako jsou komunální traktory či travní sekačky. Poskytujeme servis traktorů a dalších…

4Nevřela Kamil – SERVIS HASIČSKÉ TECHNIKY1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sádek 118, Velké Heraltice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem hasičské techniky a vybavení pro hasiče. Nabízíme vám hadice, proudnice, rozdělovače, motory, čerpadla a mnoho dalšího. U nás zakoupíte také vybavení pro hasičský sport. Provádíme servis hasičské techniky.

5Indrák Martin - ELEKTRO

Komenského 287, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis satelitní (SAT) a anténní techniky (TV). Montáž plochých TV a propojení AV zařízení. Naše společnosti poskytuje profesionální služby v oblasti řešení vašeho televizního a satelitního příjmu.

6WELDTECH v.o.s.- Svářecí technika

Vranovská 21, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995 dvěma svářecími technology do té doby působícími ve firmě KRÁLOVOPOLSKÁ a.s. Brno. Hlavní náplní měla být obchodní činnost, ale i technicko poradenské služby vyplývající z předešlého působení obou jejich zakladatelů. Obchodní činnost byla založena především na…

7GHV Trading, spol. s r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Edisonova 2955/3, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme transformátory proudu, měřicí přístroje sběrnicových systémů a komponentů pro rozvaděče Weigel, MBS, Woehner, Stego, měřicí, testovací a revizní přístroje Chauvin Arnoux, Beha, monitorovací systémové sítě Bender. Kvalita výrobku není pro nás jen definice konečné řady parametrů, ale…

8VEMAG SERVIS, s.r.o.1 pobočka

Česká 179, Česká Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, realizací a servisem strojů a zařízení pro potravinářský průmysl. Nabízíme přibržďovací zařízení, délkové porcovací zařízení, řezací hlavy, tvarovače mletého masa, automatické oddělovací ventily, udírny, varné a zchlazovací komory a další.

9VYTOZ - EKO, spol. s r.o.

Prodáváme ventilační turbíny. Zabýváme se vývojem, výrobou ventilačních turbín Lomanco, instalací automatických závlahových systémů. Nabízíme rotační hlavice, stavitelná hrdla, elektrické ventilátory a mechanické klapky. Turbíny zajistí odvětrání rodinných domů, šachet panelových domů, chalup, chat.

10TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.

Blanenská 1965, Kuřim
Dnes už má zavřeno

Společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je obchodní firma zabývající se prodejem, záručním i pozáručním servisem obráběcích strojů pro třískové obrábění a 3D Tiskáren na území České republiky a Slovenska.


Záruční, pozáruční servis produktů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Záruční, pozáruční servis produktů v lokalitě Morava – detailní popis

Kromě záruky existuje i zákonná odpovědnost za vady, přičemž právní režim těchto institutů je rozdílný. Tyto pojmy jsou veřejností často považovány za synonyma. Jak už název napovídá, zákonná odpovědnost za vady je dána zákonem. Na základě odpovědnosti za vady lze právo z vadného plnění uplatnit obecně do 6 měsíců od koupě. Pokud se jedná o spotřební zboží, reklamační lhůta je prodloužena na 24 měsíců. Podnikatelé mohou zakoupené zboží reklamovat pouze do 6 měsíců od jeho koupě.

Prodávající se zárukou zaručuje, že zakoupené zboží bude způsobilé pro předem dané použití, a že si zachová své předem dané vlastnosti po určitou dobu. Záruka tedy vzniká na základě dohody smluvních stran, nikoliv ze zákona. V praxi se bude jednat o prohlášení prodávajícího o tom, že poskytuje záruku. Takové prohlášení lze najít v kupní smlouvě, obchodních podmínkách, reklamačním řádu, záručním listu nebo na obalu výrobku. Jelikož není záruční doba dána zákonem, závisí pouze na prodejci, jak dlouhou záruční dobu poskytne svým zákazníkům.

Záruční servis se poskytuje v rozsahu, který byl zpravidla určen výrobcem nebo dodavatelem. Záruka na zboží se prodlužuje o dobu poskytování servisních služeb, avšak by neměla přesáhnout více než 30 dní. Občanský zákoník, dodací podmínky nebo individuálně sjednaná kupní smlouva uvádí lhůtu, ve které musí být záruční servis proveden. Veškeré činnosti, které nelze považovat za záruční, spadají pod pozáruční servis.