Gastronomické vybavení – Opava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1CHLAZENÍ servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Krnovská 380/214, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Montáž a opravy chladicích strojů a zařízení. Naší specializací je gastrozařízení, vzduchotechnika, klimatizace a chladící technika. Dodáváme chladicí a mrazicí techniku.

2Chovancová Ilona- GASTROSKLAD

Rolnická 85, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej domácích potřeb a kuchyňského vybavení. Dále u nás najdete čistící a úklidové prostředky, dávkovače a osvěžovače, nebo kuchařské oblečení a obuv. Dodáváme i nerez nábytek a vozíky, obalový materiál, porcelán, příbory, termosky a další gastronomické zboží.

3Gastrobazar-ostrava.cz

Gastrobazar-ostrava.cz, se sídlem Slovanská 982/19, 748 01, Hlučín, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 19716, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1998. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

4Plšek František, Mgr. - FANDA

1.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Tyršovo nábřeží 428, Hradec nad Moravicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej gastronomického zařízení pro provozy a velkokuchyně. Nabízíme pracovní desky, lisované dřezy, regály, pracovní stoly, vozíky, police a skříňky, umyvadla a drtiče, digestoře, mycí stoly, příborníky, podstavce. Mimo jiné pak i hrnce, pekáče, vědra, várnice, fritézy, gastronádoby a nože.

5Technologis1 pobočka

Tábor ve Slezsku 9, Velké Heraltice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej vybavení profi kuchyně, gastro provozů, dílny, skladu či obchodu.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Gastronomické vybavení v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Opava.