Gastronomické vybavení – Zlín

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. (pobočka Zlín)436 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(641)
třída 3. května 1198, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží. Prodáváme vybavení, pomůcky, nástroje i zařízení určené pro prodej konečným spotřebitelům.

2PRONECO, s.r.o2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(55)
Březová 150, Březová
Otevřeno do 16:30

Prodáváme strojní zařízení na výrobu vína. Dále i korkové či syntetické závěry na láhve. Nabízíme i hnojiva, postřiky, sirné knoty či filtrační desky. Mimo jiné poskytování servisu na technologická zařízení a nabídka poradenských služeb v oblasti výroby vína.

3GastroTechno, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
tř. Tomáše Bati 1090, Otrokovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej a servis zařízení pro gastronomi. Dále realizace profesionálních kuchyní, barů, cukráren a obchodů. Mimo jiné dovoz a servis nářezových strojů BECKERS, BOSTON, SCHARFEN, MANCONI a mlýnků na maso FAMA, MAINCA.

4Rábek Ferdinand, Ing. - SANDI

3.8
★★★★★
★★★★★
(43)
Cecilka 38, Příluky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej elektrospotřebičů. Jedná se o audio-video techniky, domácích spotřebičů, gastrozařízení a obchodního zařízení.

5HI GASTRO

Družstevní 901, Tlumačov
Otevřeno do 15:30

Gastro zařízení a nerezový nábytek. Realizujeme ohýbání plechu, svařování metodou TIG, řezání a prodej nerez materiálu.

6GASTRO SKLENIČKA, s.r.o.

SNP 1155, Otrokovice,…
Otevřeno do 17:00

Prodáváme gastronomické vybavení pro restaurace. Dále nabízíme krouhací disky, mixéry, mlýnky, nářezové stroje, konvektomaty a pekařské pece. Naleznete u nás vařiče, mikrovlnné trouby, kávovary, výrobníky ledové tříště, chladící skříně a myčky. Mimo jiné dodáváme porcelán, sklo, jednorázové nádobí…

7Haškovcová Barbora - Gastroprima1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kúty 1947, Zlín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem technologického zařízení a doplňků. A to pro gastronomii, hotely, fast foody či školní kuchyně. Dále nabízíme mycí a termické stroje, chladící techniku, pece, drtiče ledu, kávovary i váhy. Mimo jiné u nás najdete konvektomaty, nerezové nádobí, kuchyňský inventář a další.

8GastroRex s.r.o.

Prodáváme vybavení pro gastronomický provoz. Dále nabízíme konvektomaty UNOX a RATIONAL včetně zaškolení kuchařem, sporáky, indukční vařiče, kávovary, pece na pizzu, roboty, kráječe, fritézy, nářezové stroje, škrabky, grily, myčky nádobí a salamandry.

9Večeře Petr

Skály 193, Velíková
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej použité i zánovní profesionální gastronomické techniky a vybavení. Dále v nabídce naleznete autoklávy, balíčky a foliomaty ruční i poloautomatické, digestoře, espressa, fritézy, grily, hnětače těsta. Dále i chladící pulty, kontejnery a mikrovlnéé trouby. Dodávka myček, pil na kosti, sporáků…

10Hanáček Oldřich - Chlazení - klimatizace Hanáček

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Trnava 333, Trnava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme kompletní dodávky a montáž průmyslového chlazení. Dále nabízíme chladící boxy, tepelné čerpadla, chlazení vody, izolace, chladírenské dveře, klimatizace bytů, kanceláří a pracovních prostor. Mimo jiné nabízíme značky DAIKIN, YORK, ACOND a SINCLAIR.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Gastronomické vybavení v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Zlín.