Gastronomické vybavení – Zlín

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. (pobočka Zlín)436 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1195)
třída 3. května 1198, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží. Prodáváme vybavení, pomůcky, nástroje i zařízení určené pro prodej konečným spotřebitelům.

2PRONECO, s.r.o2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(55)
Březová 150, Březová
Dnes už má zavřeno

Prodáváme strojní zařízení na výrobu vína. Dále i korkové či syntetické závěry na láhve. Nabízíme i hnojiva, postřiky, sirné knoty či filtrační desky. Mimo jiné poskytování servisu na technologická zařízení a nabídka poradenských služeb v oblasti výroby vína.

3GastroTechno, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
tř. Tomáše Bati 1090, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis zařízení pro gastronomi. Dále realizace profesionálních kuchyní, barů, cukráren a obchodů. Mimo jiné dovoz a servis nářezových strojů BECKERS, BOSTON, SCHARFEN, MANCONI a mlýnků na maso FAMA, MAINCA.

4Rábek Ferdinand, Ing. - SANDI

3.8
★★★★★
★★★★★
(43)
Cecilka 38, Příluky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej elektrospotřebičů. Jedná se o audio-video techniky, domácích spotřebičů, gastrozařízení a obchodního zařízení.

5HI GASTRO

Družstevní 901, Tlumačov
Dnes už má zavřeno

Gastro zařízení a nerezový nábytek. Realizujeme ohýbání plechu, svařování metodou TIG, řezání a prodej nerez materiálu.

6HI-GASTRO stainless, s.r.o.

Družstevní 901, Tlumačov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

HI-GASTRO stainless, s.r.o., se sídlem Družstevní 901, 763 62, Tlumačov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 104675, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem…

7CHEF - kulinářské centrum Zlín

Cecilka 235, Zlín-Příluky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

CHEF - kulinářské centrum Zlín, se sídlem Cecilka 235, 760 01, Zlín-Příluky, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 77154, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

8GASTRO SKLENIČKA, s.r.o.

SNP 1155, Otrokovice,…
Otevřeno do 17:00

Prodáváme gastronomické vybavení pro restaurace. Dále nabízíme krouhací disky, mixéry, mlýnky, nářezové stroje, konvektomaty a pekařské pece. Naleznete u nás vařiče, mikrovlnné trouby, kávovary, výrobníky ledové tříště, chladící skříně a myčky. Mimo jiné dodáváme porcelán, sklo, jednorázové nádobí…

9Haškovcová Barbora - Gastroprima1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kúty 1947, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem technologického zařízení a doplňků. A to pro gastronomii, hotely, fast foody či školní kuchyně. Dále nabízíme mycí a termické stroje, chladící techniku, pece, drtiče ledu, kávovary i váhy. Mimo jiné u nás najdete konvektomaty, nerezové nádobí, kuchyňský inventář a další.

10GastroRex s.r.o.

Prodáváme vybavení pro gastronomický provoz. Dále nabízíme konvektomaty UNOX a RATIONAL včetně zaškolení kuchařem, sporáky, indukční vařiče, kávovary, pece na pizzu, roboty, kráječe, fritézy, nářezové stroje, škrabky, grily, myčky nádobí a salamandry.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Gastronomické vybavení v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Zlín.