Gastronomické vybavení – Kroměříž

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Horňáková Mária - HORMA - drátěný program

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 2838/112, Kroměříž

Zabýváme se výrobou reklamních stojanů. Dále na A4 - A6 otočné, pultové, závěsné a podlahové, koše, sítě, háčky, police, regály. Mimo jiné firemní stojany opatříme nálepkami, cenovkami, plastem i kartonem.

2BM plus, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 501, Holešov, Všetuly Bezdlužná

Výroba a velkoobchod papíru. Papírová hygiena Primasoft. Toaletní papír Jumbo. Papírové ručníky Z-Z. Utěrky v roli Midi, Maxi. Dále průmyslové role, kuchyňské utěrky, medirole, ubrousky, papírové kapesníčky, ochranné hrany, zásobníky a dávkovače. Mimo jiné nabízíme kompletní papírový program pro…

3BB SYSTÉM s.r.o.

Konzultace v oblasti mytí vratných obalů. Upravujeme a zdokonalujeme myčky jiných výrobců. Krátkodobé půjčky myček, úpravy myček, doplnění pracovních modulů, filtrů, sušení a pod. dle požadavku zákazníka nebo dle návrhu našeho konstrukčního oddělení. Drobný prodej nerezového hutního materiálu.

42MG plus, s.r.o. - přestavby cukrovarů1 pobočka

Služby v potravinářské výrobě se specializací na cukrovary. Jedná se především o přestavby, rekonstrukce a dodávky ND. Provádíme také GO zařízení nebo strojně technologických celků. Dále provádíme montáže potrubních tras, ocelových konstrukcí a dopravníků.

5Urban Miloslav - pekařské ošatky

Zabýváme se výrobou a prodeemj pekařských ošatek.

6FORT-GASTRO s.r.o.

Výroba a prodej gastronomického vybavení. Dále dodávka veškerého vybavení gastrozařízení pro hotely, restaurace, pizzerie, bistra, rychlé občerstvení. Výroba i gastronomických přívěsů, nástaveb a pevných stánků. Mimo jiné na všechna zařízení zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

7Reimer Pavel - REIMER chlazení - klimatizace (pobočka Holešov)1 pobočka

Autorizovaný servis a montáž klimatizace LG. Dále i průmyslové chlazení, odvlhčovače, chlazení vody. Provádíme i opravy chladniček a mrazniček zn. Liebherr, Zanussi, Electrolux, AEG, LG, Gorenje, Candy, Ariston, Indesit, Ardo, Eurotech, Brandt, Beco. Montáže a servis tepelných čerpadel Stiebel.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Gastronomické vybavení v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.