Gastronomické vybavení – Vyškov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Svoboda Miroslav - prodej, servis1 pobočka

Nesovice 12, Nesovice Bezdlužná

Firma zahájila svou činnost již v roce 1996 v oboru Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel , Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení a Výroba, instalace a opravy chladicích zařízení.

2GASTROTECHNO GROUP s.r.o. (pobočka Slavkov u Brna)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
Úzká 799, Slavkov u Brna Bezdlužná

Nabízíme prodej vybavení obchodů, gastro zařízení či nářezových strojů, vah včetně profesionálních myček nádobí, konvektomatů, pekáren a pokladen. V našem sortimentu naleznete i grily na kuřata, mlýnky na maso a míchací stroje. Prodej chladicí a mrazicí techniky. V nabídce naleznete průmyslové…

3Holoubek Jaromír

Výroba kovového a zahradního nábytku, gastronomických potřeb, zábradlí, vrat, mříží. Nabídka soustružnických prací.

4Král Ladislav - gastro

Zabýváme se prodejem a servisem velkokuchyňského zařízení. Dodáváme gastronomické vybavení pro školní i závodní stravování, restaurace, hotely, bistra, bary, cukrárny, bufety, pizzerie, nemocnice, obchody, či provozy v domovech důchodců, ústavech sociální péče a další gastronomické provozy.

5THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. (pobočka Hostěrádky-Rešov)9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Hostěrádky-Rešov 159, Hostěrádky-Rešov
Otevřeno do 15:30

Firma se zabývá výrobou, distribucí, prodejem a servisem výčepního zařízení, chladicí techniky a vybavení pro gastro provozovny. Naše servisní síť pokrývá celou ČR.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Gastronomické vybavení v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vyškov.