Gastronomické vybavení – Vyškov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Svoboda Miroslav - prodej, servis1 pobočka

Nesovice 12, Nesovice Bezdlužná

Firma zahájila svou činnost již v roce 1996 v oboru Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel , Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení a Výroba, instalace a opravy chladicích zařízení.

2GASTROTECHNO GROUP s.r.o. (pobočka Slavkov u Brna)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
Úzká 799, Slavkov u Brna Bezdlužná

Nabízíme prodej vybavení obchodů, gastro zařízení či nářezových strojů, vah včetně profesionálních myček nádobí, konvektomatů, pekáren a pokladen. V našem sortimentu naleznete i grily na kuřata, mlýnky na maso a míchací stroje. Prodej chladicí a mrazicí techniky. V nabídce naleznete průmyslové…

3Baristaservis.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostudy 347, Šaratice Bezdlužná

Baristaservis.cz, se sídlem Ostudy 347, 683 52, Šaratice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba,…

4Holoubek Jaromír

Výroba kovového a zahradního nábytku, gastronomických potřeb, zábradlí, vrat, mříží. Nabídka soustružnických prací.

5Fajmon Pavel

Provozujeme velkoobchod se skleněným nádobím pro domácnost, gastronomii, reklamu i vinařství a nabízíme doplňkový sortiment z nerezu a plastu.

6Král Ladislav - gastro

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krásensko 114, Krásensko Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem velkokuchyňského zařízení. Dodáváme gastronomické vybavení pro školní i závodní stravování, restaurace, hotely, bistra, bary, cukrárny, bufety, pizzerie, nemocnice, obchody, či provozy v domovech důchodců, ústavech sociální péče a další gastronomické provozy.

7THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. (pobočka Hostěrádky-Rešov)9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Hostěrádky-Rešov 159, Hostěrádky-Rešov
Dnes už má zavřeno

Firma se zabývá výrobou, distribucí, prodejem a servisem výčepního zařízení, chladicí techniky a vybavení pro gastro provozovny. Naše servisní síť pokrývá celou ČR.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Gastronomické vybavení v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vyškov.