Gastronomické vybavení – Vsetín

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1GCX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 868/23, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Nabízíme kávovary pro přípravu espressa. Dále i prodej a servis kávovarů PHILIPS SAECO, GAGGIA, VISACREM, DELONGHI. Prodáváme kávu, espresso, výrobníky ledu, myčky, konvektomaty, barmanský inventář. Mimo jiné projekce a montáž velkokuchyní. Mobilní stánky, E-shop, leasing, splátky. Káva na cestách.

2MATELL VM s.r.o.

Nabízíme kuchyňské a gastronomické vybavení. Máme široký sortiment výrobků ze skla, keramiky, porcelánu.

3Paulus Daniel- Paulus nerez

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní Bečva 362, Dolní Bečva Bezdlužná

Hlavní činnost naší firmy je zaměřena na výrobu nerezového zařízení pro restaurace a kuchyně. Vyrábíme mycí a pracovní stoly, regály, police, skříňky, nerezová umyvadla, chladící vany, výčepní desky, barové desky, chladící výčepní pulty a stoly, výčepní zařízení a mnoho dalšího.

4Gastro - Ostřanský

Gastro - Ostřanský, se sídlem Dolní Bečva 569, 756 55, Dolní Bečva, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

5Gastro Podzemný, s.r.o.

Gastro Podzemný, s.r.o., se sídlem Nádražní 425, 757 01, Valašské Meziříčí-Krásno nad Bečvou, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 27129, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5…

6GDS Technology s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Jiráskova 900, Valašské Meziříčí… Bezdlužná

GDS Technology s.r.o., se sídlem Jiráskova 900, 757 01, Valašské Meziříčí-Krásno nad Bečvou, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36765, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 10 - 19…

7TREND gastronomie s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
MUDr. Františka…, Vsetín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme potřeby pro gastronomický provoz a catering. Nabízíme luxusní, jídelní, servírovací a dezertní příbory, steakové nože, kované nože Master Chef, Classic line, Millenium 3. Dále u nás naleznete myčky na nádobí, pánve na palačinky a kávovary Nivona.

8RETIGO s.r.o. (pobočka Rožnov pod Radhoštěm)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
P.O. Box 43 Láň…, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost vyrábí parní konvektomaty Retigo Vision, holdomaty, šokové zchlazovače, regenerátory a pekařské pece DeliMaster.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Gastronomické vybavení v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vsetín.