Gastronomické vybavení – Vsetín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1GCX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 868/23, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Nabízíme kávovary pro přípravu espressa. Dále i prodej a servis kávovarů PHILIPS SAECO, GAGGIA, VISACREM, DELONGHI. Prodáváme kávu, espresso, výrobníky ledu, myčky, konvektomaty, barmanský inventář. Mimo jiné projekce a montáž velkokuchyní. Mobilní stánky, E-shop, leasing, splátky. Káva na cestách.

2MATELL VM s.r.o.

Nabízíme kuchyňské a gastronomické vybavení. Máme široký sortiment výrobků ze skla, keramiky, porcelánu.

3Paulus Daniel- Paulus nerez

Hlavní činnost naší firmy je zaměřena na výrobu nerezového zařízení pro restaurace a kuchyně. Vyrábíme mycí a pracovní stoly, regály, police, skříňky, nerezová umyvadla, chladící vany, výčepní desky, barové desky, chladící výčepní pulty a stoly, výčepní zařízení a mnoho dalšího.

4TREND gastronomie s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
MUDr. Františka…, Vsetín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme potřeby pro gastronomický provoz a catering. Nabízíme luxusní, jídelní, servírovací a dezertní příbory, steakové nože, kované nože Master Chef, Classic line, Millenium 3. Dále u nás naleznete myčky na nádobí, pánve na palačinky a kávovary Nivona.

5RETIGO s.r.o. (pobočka Rožnov pod Radhoštěm)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
P.O. Box 43 Láň…, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost vyrábí parní konvektomaty Retigo Vision, holdomaty, šokové zchlazovače, regenerátory a pekařské pece DeliMaster.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Gastronomické vybavení v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vsetín.