Gastronomické vybavení – Olomoucký kraj

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1PFAFF-SERVIS spol.s r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Bohumíra Šmerala…, Prostějov Bezdlužná

On-line vybavení pro hotely a restaurace, gastro vybavení, sklo, porcelán, příbory, nože, dekorace, nábytek, zahradní nábytek, doplňky, vybavení kuchyní. Prodáváme hotelový textil, povlečení, ručníky, ubrusy, ložní prádlo.

2Kuchyňka - Marková Věra1 pobočka

Wolkerova 1607/27 , Prostějov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem gastronomického vybavení. V sortimentu se nachází kuchyňské nádobí a náčiní, nádoby na přepravu jídla, termosy, nože, teploměry a vlhkoměry. Dále dodává nápojové sklo, plastové pracovní desky, servírovací stolky a pánve.

3Marková Věra - VELKOOBCHOD KUCHYŇSKÝCH POTŘEB1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Lafayettova 41/12, Olomouc
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod kuchyňských potřeb. Nabízíme - kuchyňské nádobí a náčiní, nádoby na přípravu jídel, nože, sklo, porcelán, teploměry, pánve a kuchařské náčiní.

4CORNiCO Company, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Tovární 1444, Hranice I-Město
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

obchodní společnost, která zastupuje několik zahraničních firem v oblasti "FUN FOOD", dovážíme speciální stroje a zařízení pro výrobu cukrové vaty, ledové tříště, zmrzliny, obaly na nápoje a další.

5Bil Luděk - GASTROCENTRUM MORAVIA

Firma GASTROCENTRUM MORAVIA nabízí kurzy a semináře se zaměřením na catering a gastronomii. Poskytujeme cateringové služby na firemní večírky, rodinné oslavy a svatby. Vypracujeme nabídku rautu, bufetu, občerstevní dle vašich požadavků. Zajistíme obsluhu, výzdobu inventář, vše k vaší spokojenosti.

6ŠVÉDOVÁ MARCELA gastronomické vybavení

Jateční 736/15, Přerov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Společnost CATERIUS byla založena v roce 1999 s cílem nabídnout komplexní služby v oblasti gastronomie.

7VIDEN plus a.s.

Velkoobchod s gastronomickým zařízením.

8Vondra Zdeněk - GAVONA – Servis a prodej gastronomického zařízení

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Polní 755, Rapotín Bezdlužná

Nabízíme prodej gastronomické techniky. Dodáváme také mycí prostředky.

9VAŘEKA s.r.o. - domácí potřeby2 pobočky

Prodej domácích potřeb prostřednictvím zásilkového prodeje. V naší nabídce naleznete šunkovary, nože, příbory, koupelnové doplňky, pánvičky, tlakové hrnce a veškeré kuchyňské vybavení. Mimo jiné nabízíme také potřeby v péči o tělo a v programu na zahradu například zahradní květináče.

10MBG, spol. s r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Sadová 2323/4, Zábřeh
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Jsme česká výrobní firma s dvacetiletou tradicí. Máme vlastní kovovýrobu, stolárnu, práškovou lakovnu a zpracování plastů. Nabízíme našim zákazníkům dlouhodobou spolupráci založenou na originalitě řešení, osobním přístupu, spolehlivosti, pružnosti a aktivní pomoci při návrhu i realizaci.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Gastronomické vybavení v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Olomoucký kraj.