Gastronomické vybavení – Olomouc

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Marková Věra - VELKOOBCHOD KUCHYŇSKÝCH POTŘEB1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Lafayettova 41/12, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod kuchyňských potřeb. Nabízíme - kuchyňské nádobí a náčiní, nádoby na přípravu jídel, nože, sklo, porcelán, teploměry, pánve a kuchařské náčiní.

2Sladký Méďa, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(279)
Mošnerova 1318/14a, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sladký Méďa, s.r.o. v Olomouci je cukrárna s jedinečnými zákusky, která se zaměřuje na pořádání rodinných a dětských oslav v příjemném a útulném prostředí. Obzvláště děti si zde užijou spoustu zábavy při hraní na dětském hřišti nebo v dětském koutku, který je vymalován pestrými barvami a vybaven…

3Zemánek Jaroslav- gastrobazar

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Konrádova 397, Olomouc

Výkup a prodej použitého gastro vybavení potravin, restaurací, cukráren, velkokuchyní.

4Deker

Deker, se sídlem Rejskova 258/12, 779 00, Olomouc-Hodolany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

5Whisby s.r.o.

Whisby s.r.o., se sídlem B. Martinů 120/1, 779 00, Olomouc-Týneček, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 38305, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

6COFFEE HELP (pobočka Hodolany-Olomouc)1 pobočka

Jiráskova 297/14, Hodolany-Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

COFFEE HELP, se sídlem Jiráskova 297/14, 779 00, Hodolany-Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 89961, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

7Dombi Jan

4.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Pavelčákova 1/21, Bukovany

V naší firmě se zabýváme dodávkou kompletních technologií do veškerých gastronomických provozů. Nabízíme stroje pro zpracování, termické přístroje, chladicí a mrazicí zařízení, tepelná čerpadla i klimatizace. Dále prodáváme mycí techniku, drobný inventář a příslušenství.

8Novák František, vybavení gastroprovozů

Nabídka komplexních služeb v oblasti gastronomických provozů. Provádění návrhů gastroprovozů, montáže kuchyňského zařízení, zaškolení obsluhy kuchyňských strojů. Prodej nového i repasovaného kuchyňského vybavení, nerezového nábytku.

9GASTRO OLOMOUC s.r.o.

Pavelčákova 1/21, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na dodávky kompletních technologií do veškerých gastronomických provozů. Nabízíme chladicí a mrazicí zařízení, stroje pro zpracování, mycí techniku, drobný inventář a další příslušenství.

10Jiří Ruček Set - ES

Rejskova 258/12, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej gastronomického zařízení, techniky a nerez zařízení. Poskytujeme servis gastro zařízení - myčky, sporáky, výčepní zařízení, chladicí a mrazicí pulty, roboty, digestoře a mycí stroje.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Gastronomické vybavení v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomouc.