Gastronomické vybavení – Olomouc

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Marková Věra - VELKOOBCHOD KUCHYŇSKÝCH POTŘEB1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Lafayettova 41/12, Olomouc
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod kuchyňských potřeb. Nabízíme - kuchyňské nádobí a náčiní, nádoby na přípravu jídel, nože, sklo, porcelán, teploměry, pánve a kuchařské náčiní.

2Zemánek Jaroslav- gastrobazar

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Konrádova 397, Olomouc

Výkup a prodej použitého gastro vybavení potravin, restaurací, cukráren, velkokuchyní.

3Dombi Jan

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Pavelčákova 1/21, Bukovany

V naší firmě se zabýváme dodávkou kompletních technologií do veškerých gastronomických provozů. Nabízíme stroje pro zpracování, termické přístroje, chladicí a mrazicí zařízení, tepelná čerpadla i klimatizace. Dále prodáváme mycí techniku, drobný inventář a příslušenství.

4Novák František, vybavení gastroprovozů

Nabídka komplexních služeb v oblasti gastronomických provozů. Provádění návrhů gastroprovozů, montáže kuchyňského zařízení, zaškolení obsluhy kuchyňských strojů. Prodej nového i repasovaného kuchyňského vybavení, nerezového nábytku.

5GASTRO OLOMOUC s.r.o.

Pavelčákova 1/21, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na dodávky kompletních technologií do veškerých gastronomických provozů. Nabízíme chladicí a mrazicí zařízení, stroje pro zpracování, mycí techniku, drobný inventář a další příslušenství.

6Jiří Ruček Set - ES

Rejskova 258/12, Olomouc
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a prodej gastronomického zařízení, techniky a nerez zařízení. Poskytujeme servis gastro zařízení - myčky, sporáky, výčepní zařízení, chladicí a mrazicí pulty, roboty, digestoře a mycí stroje.

7Jaroslav Bejdák - Gaben

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Šibeníku 154/3, Olomouc
Otevřeno do 15:15

Nabízíme prodej kompletního sortimentu gastronomické technologie včetně montáže. V našem sortimentu najdete konvektomaty, dřezy, stoly, pánve, roboty, míchače a další vybavení pro vybavení pro velkokuchyně, restaurace a provozy veřejného stravování.

8TREND gastronomie, s.r.o. (pobočka Olomouc)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Andělská 753/7a, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme vybavení pro gastronomické provozy. Nabízíme gastrovybavení, inventáře pro gastronomické provozy, kuchyňské a restaurační vybavení, sklo, porcelán, nádobí a mnoho dalšího.

9Michal Špička1 pobočka

Nabízím sortiment pro gastronomické provozy, stáčené čistící a úklidové prostředky.

10SEVKO PLUS, s.r.o.

Schweitzerova 127/37, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Kompletní nabídka vybavení gastronomických provozů, zařízení pro jídelny, restaurace, hotely a bary. Zajistíme vše od návrhu, přes prodej, montáž až po záruční a pozáruční servis.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Gastronomické vybavení v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Olomouc.