Gastronomické vybavení – Nový Jičín

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1BUBBLE TEA ELEPHANT1 pobočka

BUBBLE TEA ELEPHANT, se sídlem Poděbradova 134/1, 741 01, Nový Jičín, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 74123, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

2LICHTENBERG RICHARD Ing.

LICHTENBERG RICHARD Ing., se sídlem dr. Čejky 1518, 742 58, Příbor, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Pivovarnictví a sladovnictví Výroba, obchod a služby neuvedené v…

3SEGA s.d.

Zabýváme se dodáváním gastro zařízení do restaurací; vybavujeme obchody, výrobny, cukrárny, jídelny a další gastro provozy. Zařízení nabízíme nové, repasované nebo starší.

4LAKAR, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Husova 1241/3, Nový Jičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem gastronomického zařízení, nerezových stolů, regálů, dřezů a vozíků. Najdete u nás vodní ohřívací lázně, fritézy, smažící a grilovací desky, kontaktní a lávové grily, domácí potřeby - vedeme kompletní sortiment zn. Tescoma.

5Pro Hotel s.r.o. (pobočka Šenov u Nového Jičína)2 pobočky

Dukelská 222, Šenov u Nového…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem vybavení pro restaurace, hotely, pizzerie, kavárny i jídelny. Nabízíme sklo, porcelán, nádobí, gastronádoby, příbory, nože, technologie.

6LAKAR GAMA, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bludovice 38, Nový Jičín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Dodáváme vybavení pro gastronomické provozy.

7Mikš Daniel - GASTROTECH

Nabízíme gastronomickou techniku zaměřenou na technologie značek Convotherm, Alba, Winterhalter a Liebherr. Dodáváme konvektomaty, myčky, chladničky, varné technologie, sporáky a další.

8Pro Hotel s.r.o. (pobočka Šenov u Nového Jičína, Jeremenkova)2 pobočky

Jeremenkova 9, Šenov u Nového…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme vybavení pro gastro provozy. Prodáváme sklo, porcelán, nádobí, gastronádoby, příbory, nože i technologie.


Gastronomické vybavení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Gastronomické vybavení v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Nový Jičín.