Gastronomické vybavení – Karviná

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1PROMOS ALFA, spol. s r.o.

Dělnická 543/51, Havířov, Prostřední…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem gastro zařízením a vybavením pro velkokuchyně, gastroprovozy i restaurace. Poskytujeme servis vybavení a zařízení gastroprovozů. Provozujeme internetový obchod - e-shop. Zajistíme opravy zařízení.

2Chlazení Drobiš, s.r.o. (pobočka Bohumín)1 pobočka

Provádíme montáže a servis klimatizační techniky. Dále se zabýváme dodávkami a prodejem chladících a mrazících zařízení pro obchody, restaurace, výrobny, jídelny a další prostory. Prodáváme tepelná čerpadla.

3PROMOS trading, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Karolíny Světlé…, Havířov, Podlesí
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem gastronomických zařízení a příslušenství. Nabízíme konvektomaty, šokery, pánve, dávkovače chemie značky Brightwell pro kuchyňskou a prádelenskou hygienu. Náš sortiment zahrnují drtiče potravinářského odpadu, nápojovou techniku, nerezové výrobky a další zboží.

4Wantulok Radek

Strojnická 373, Český Těšín, Mosty
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem chladniček, mrazniček, vitrín, hrnců, misek, forem na paštiku a pekáčů na ryby. Nabízíme mikrovlnné trouby, sítka, poklice, servírovací vozíky, gastronádoby, plechy a rošty, kuchyňské váhy, džbánky, nože, pracovní desky.

5Mašlaň Břetislav

Nabízím servis a opravy výčepních zařízení. Provádím čištění pivních trubek. Zajišťuji prodej sanitačních prostředků a repasovaných chladičů piva.

6GASTROMANIA CZ s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Frýdecká 827/21, Český Těšín Bezdlužná

Kompletní nabídka zařízení pro profesionální kuchyně, vybavení pekáren a cukráren, gastronomické technologie.

7GastroSuper Chrom s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(5)
Generála Svobody 58…, Havířov, Šumbark
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej materiálního vybavení pro gastronomické provozy. Prodáváme pouze prověřené, technicky způsobilé zboží a preferujeme České zboží. Provozujeme velkoobchod i maloobchod.

8Jásek Petr

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Mládí 1141/16, Havířov, Šumbark

Prodáváme originální frapovače z Řecka. Nabízíme domácí frapovač, ruční frapovač, profi a stolní frapovač, barový mixér. Dále dodáváme směsi pro přípravu kávy, ledové kávy a frappé mnoha příchutí. Provozujeme obchod a velkoobchod.

9TOMGAST Czech Republic s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Bohumínská 1876/2, Karviná, Nové Město
Otevřeno do 16:00

Zabýváme se velkoobchodním prodejem vybavení pro gastronomické provozy.

10Zmelty Bohdan, Ing.- Jidelnilistky.com

Internetový prodej jídelních, nápojových a vinných lístků, číšnických složek na účty, stojanů na rezervaci či na jídelní lístky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Gastronomické vybavení v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Gastronomické vybavení najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Karviná.