Hovězí maso – Morava

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1Hořák Jan - zemědělská farma

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Opavská 123/78, Rýmařov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme BIO zemědělskou farmu v Rýmařově v okrese Bruntál. Zabýváme se chovem plemenných býků, prodejem telat a prodejem vyzrálého hovězího masa v certifikované kvalitě BIO. Maso prodáváme z vlastní bourárny masa. Kontaktujte nás!

2Kurtin Michal

Masarykovo nám. 162, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a zpracováním masných výrobků. Především distribucí kuřecího a krůtího masa, dále vepřového a hovězího masa. Prodáváme přes 1200 tun masa ročně určené pro velkoodběratele, ale i především k maloobchodnímu prodeji. Specializujeme se také na mražené výrobky.

3HADAČ a ZAPLETAL, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Na Mýtě 1180, Rosice Bezdlužná

Firma Hadač a Zapletal, s r.o., byla založena v roce 1994 současnými spolumajiteli, pány Lubomírem Hadačem a MVDr. Pavlem Zapletalem, se sídlem v Rosicích u Brna. Za dobu své existence prošel výrobní provoz mnoha modernizacemi vyžadovanými nejen legislativními požadavky, ale také stále se…

4Janeček František

Fantišek Janeček v Rousínově, v okrese Vyškov nabízí prodej masa a uzenin. Máme provoz a služby řeznictví i uzenářství. Výroba a prodej masných výrobků.

5Janíček & Čupa, výroba speciálních uzenin s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Míru 26, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem sekané, točených, trvanlivých výrobků a salámů, uzenin, polotovarů či sádla. V roce 1991 jsme otevřeli svou prodejnu v Židlochovicích na náměstí v pronajatých prostorách. Postupně byla ve dvoře vybudována zcela nová bourárna v původních prostorách starých chlévů. Svou…

7Sanytrák s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Horní Lhota 191, Horní Lhota 191 Bezdlužná

Motorest, výroba hotových jídel, minutek, pořádání oslav. Velkoobchod, maloobchod, prodej, zpracování potravin. Výroba a distribuce uzenin a jiných masných výrobků. Denní rozvoz potravin.

8Soško s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Nedakonice 498, Nedakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rodinná firma SOŠKO vznikla v Nedakonicích v roce 1991. Kvalitu masných výrobků potvrzuje fakt, že tři výrobky fiirmy Soško byly oceněny „Perlou Zlínska“. Ocenění získala v roce 2006 Selská tlačenka, Šunkový salám speciál zauzený v roce 2007 a Moravská slanina v roce 2009. Dále provozujeme Bistro u…

9MAKOVEC a.s. - prodej masa a uzenin74 poboček

Výroba a prodej masa a tepelně opracovaných i neopracovaných masných výrobků, uzeniny, párky, špekáčky, klobásy, měkké a trvanlivé salámy, šunka, špek, slanina a uzené maso, zabíjačkové speciality jako jsou jelita, jitrnice a tlačenky.

10MASONAVA s.r.o.

Zabýváme se porážkou pouze českých zvířat. Dále bouráme maso a vyrábíme denně celý sortiment masných výrobků. Prodej uzenin.


Firmy v dalších lokalitách


Hovězí maso v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hovězí maso najdete 45 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Morava.