Obalové materiály, obaly – Jihomoravský kraj

1–10 firem z 107 nalezených Filtry

1Bílík Petr1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hodonínská 769, Dolní Bojanovice Bezdlužná

Zaměřili jsme se na výrobu nábytku, bytových doplňků a stavebně truhlářských produktů (okna, dveře, vrata, obložení) a jejich montáž. Zabýváme se také výrobou kazet na víno.

2Pražan Igor, Ing.- PRAPAC2 pobočky

Společnost Prapac nabízí kompletní sortiment balící techniky jako jsou páskovací strojky, páskovačky, balicí automaty, ocelové pásky, umělohmotné vázací pásky, plastové pásky, kompozitní pásky, spony, folie, obalové a balicí materiály.

4GAROMA Plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem letovací techniky, pájek a příslušenství.

5R.S. AQUATECH CZ, s.r.o.3 pobočky

Nabízíme dřevěné obaly, palety, bedny, truhlářské a stavební řezivo.

6FoodPack s.r.o.

Bratislavská 23/25, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme potravinářské obaly, jednorázové nádobí, nákupní tašky a pytle s potiskem. Firma FoodPack s.r.o. působí na našem trhu od roku 2003 jako samostatná sesterská společnost firmy WRAP, s.r.o., která je pokračovatelem brněnské velkoobchodní firmy Obalové materiály Těšinský založené v roce 1997.

7ELPACK,s.r.o.

Velkoobchod obalových materiálů pro farmacii.

8Kužel Jan - mistr houslař

Zabýváme se výrobou, prodejem i opravami smyčcových hudebních nástrojů. Provádíme seřizování, opravy a restaurování smyčcových nástrojů (housle, violy, violoncella, kontrabassy). Na objednávku staví mistři houslaři nové nástroje (housle a violy).

9BALMAT s.r.o.2 pobočky

Společnost BALMAT vznikla v roce 1992. Zabývá se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Balící materiály jsou tuzemské i zahraniční výroby. Ze zahraničních dodavatelů se jedná především o Německo, Polsko, Itálii a Slovensko.

10VEPAK, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme obalové materiály a technologie pro potravinářství a průmysl.


Firmy v dalších lokalitách


Obalové materiály, obaly v lokalitě Jihomoravský kraj – detailní popis

V oboru Obalové materiály, obaly najdete 107 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 96 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Jihomoravský kraj.