Obalové materiály, obaly – Olomouc

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1TERS, spol. s r.o. - Bezpečnostní sáčky, obálky (Olomouc)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Harfy 4/590, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

TERS spol. s r. o. se jako obchodní společnost zabývá dodávkami zboží v oblasti ochrany přepravy hotovostí, obalů na převoz hotovosti, cenin nebo jiného drahého zboží, cenin, majetku a ukládání dokumentů. Stěžejní činností naší firmy je distribuce bezpečnostních sáčků, obálek, plomb, přepravních…

2COMET OBALY, s.r.o. - Olomouc2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Technologická 842/8, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme kompletní sortiment obalových materiálů a techniky, pásky, fólie, dráty a páskovací stroje. Výroba drátů do lisů a papírových hran.

3ESROM s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U panelárny 538/1, Olomouc

Naše firma se zabývá prodejem obalů jako jsou LDPE a HDPE folie, stretch folie, pytle, sáčky, pěnový PE, bublinkové folie. Dále prodává výrobky z kartonů, vlnité lepenky, vázací pásky a příslušenství, lepicí pásky, plastové výlisky, blistry, separátory.

4PRIMA PACK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Hybešova 1225/26, Olomouc, Hodolany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Velkoobchod potravinářských obalů a jednorázového plastového nádobí. Prodáváme transparentní krabičky, vaničky, misky, tácky, příbory, talíře, misky na polévku, menu-boxy, kelímky, vaničky se zámkem a další.

5E.L.Z.E.T. Olomouc s.r.o.

vlnité lepenky, obalový materiál. Našim nosným sortimentem jsou dvouvrstvé vlnité lepenky v rolích a ve formátech. Od roku 2004 podnikáme ve vlastních výrobních, skladových a administrativních prostorách které umožňují další rozvoj.

6Tess trading, s.r.o.

Velkoobchod s polyetylenovými obaly. Nabízíme tašky, sáčky, pytle, folie, přířezy, balící papír.

7IVO RIEDL

Dolní náměstí 58/30, Olomouc
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb, obalového materiálu, čistících a hygienických prostředků. Skladujeme více než 9 tisíc položek zboží.

8COMET OBALY,s.r.o.2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 734/11, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme kompletní sortiment obalových materiálů a techniky, pásky, fólie, dráty a páskovací stroje. Výroba drátů do lisů a papírových hran.

9Šín Michal

Stupkova 952/18 , Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme obalový materiál – tašky, sáčky, balicí papír, pytle, lepicí pásky, fólie, přířezy, kotoučky do pokladen, etikety do kleští, fólie krycí a bublinková.

10Tauri CZ, s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Okružní 1300, Olomouc Bezdlužná

Naše firma nabízí výrobu a distribuci obalových materiálů. Hlavním sortimentem je dvouvrstvá vlnitá lepenka v rolích nebo formátech, dále pak třívrstvá vlnitá lepenka a různé typy papírů k dalšímu zpracování.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Obalové materiály, obaly v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Olomouc.