Obalové materiály, obaly – Vyškov

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1HAFYSO, s.r.o.

Vyrábíme obalový materiál. Dodáváme sáčky svačinové, do košů, na roli, na led, na pečení, psí exkrementy, LDPE tašky igelitové, jutové, neotexové, skládací, fólie stretch, potravinářské a zakrývací, pytle, přířezy, plachty, alobal, grilovací tácky.

2Rumpová Renáta - obaly1 pobočka

Prodávám obaly na uzenářské výrobky, párková a jitrnicová střeva i tlačenkový papír.

3COREX CZECH s.r.o.

Vyrábíme papírové dutinky, trubice a ochranné hrany. Vyrábíme spirálově a paralelně navíjené trubice jak pro navíjení rozličných výrobků, tak i pro různé obalové účely.

4WrapCo s.r.o.

Firma WrapCo s.r.o. vznikla v roce 2005. Zabýváme se velkoobchodním prodejem dárkového obalového materiálu a poskytujeme doprovodné služby s tímto spojené.

5Naja servis, s.r.o.8 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Krátká 713/8, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme železo, ocel, měď, nerez, hliník, mosaz a bronz. Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků. Zajišťujeme svoz železného šrotu.

6Pavel Štěpán2 pobočky

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

7DREPOS s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pustiměř 240, Pustiměř

Vyrábíme a prodáváme atypické dřevěné palety, bedny a další obaly. Nabízíme tepelné ošetření palet dle IPPC/ISPM15. Vykupujeme a prodáváme europalety.

8PPS Holding, s.r.o.

Habrovany 352, Habrovany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PPS Holding, s.r.o., se sídlem Habrovany 352, 683 01, Habrovany, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90936, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

9PILOUS spol. s r.o.3 pobočky

U Mlýna 663, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno

PILOUS spol. s r.o., se sídlem U Mlýna 663, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 16596, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 100 - 199 zaměstnanců. Předmětem…

10CHOCOGASTRO, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Pustiměř 54, Pustiměř Bezdlužná

Pro hotely, kavárny, firmy i privátní odběratele vyrábíme reklamní čokolády, cukrovinky, adventní kalendáře, mandle v čokoládě a jiné a balíme i biskvity, oplatky, bonbóny nebo žvýkačky.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Obalové materiály, obaly v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.