Obalové materiály, obaly – Vyškov

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Pavel Štěpán2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
náměstí Svobody 27…, Vyškov-Dědice Bezdlužná Ověřená

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

2HAFYSO, s.r.o.

Vyrábíme obalový materiál. Dodáváme sáčky svačinové, do košů, na roli, na led, na pečení, psí exkrementy, LDPE tašky igelitové, jutové, neotexové, skládací, fólie stretch, potravinářské a zakrývací, pytle, přířezy, plachty, alobal, grilovací tácky.

3Rumpová Renáta - obaly1 pobočka

Prodávám obaly na uzenářské výrobky, párková a jitrnicová střeva i tlačenkový papír.

4COREX CZECH s.r.o.

Vyrábíme papírové dutinky, trubice a ochranné hrany. Vyrábíme spirálově a paralelně navíjené trubice jak pro navíjení rozličných výrobků, tak i pro různé obalové účely.

5WrapCo s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilovo náměstí 4…, Rousínov Bezdlužná

Firma WrapCo s.r.o. vznikla v roce 2005. Zabýváme se velkoobchodním prodejem dárkového obalového materiálu a poskytujeme doprovodné služby s tímto spojené.

6Naja servis, s.r.o.8 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Krátká 713/8, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme železo, ocel, měď, nerez, hliník, mosaz a bronz. Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků. Zajišťujeme svoz železného šrotu.

7DREPOS s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme atypické dřevěné palety, bedny a další obaly. Nabízíme tepelné ošetření palet dle IPPC/ISPM15. Vykupujeme a prodáváme europalety.

8PPS Holding, s.r.o.

Habrovany 352, Habrovany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PPS Holding, s.r.o., se sídlem Habrovany 352, 683 01, Habrovany, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90936, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

9PILOUS spol. s r.o.3 pobočky

U Mlýna 663, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno

PILOUS spol. s r.o., se sídlem U Mlýna 663, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 16596, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 100 - 199 zaměstnanců. Předmětem…

10CHOCOGASTRO, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Pustiměř 54, Pustiměř Bezdlužná

Pro hotely, kavárny, firmy i privátní odběratele vyrábíme reklamní čokolády, cukrovinky, adventní kalendáře, mandle v čokoládě a jiné a balíme i biskvity, oplatky, bonbóny nebo žvýkačky.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Obalové materiály, obaly v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.