Obalové materiály, obaly – Šumperk

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1BILL, s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třebovská 206/60, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Poskytujeme služby v oblasti zpracování plastů a obalů. Vyrábíme obaly z lepenky, kartonů, kartonplastů. Provádíme potištění lepenkových obalů sítotiskem. Zajišťujeme kompletace výrobků, balení do blistrových obalů, balení blistrů. Kontakty a bližší informace o našich výrobcích najdete na…

2JSS-OBAL SERVIS s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Družstevní 339, Leština Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu obalů a fixačních prvků z vlnité lepenky. Nabízíme možnost potisku Vašich obalů flexotiskem.

3JULA CZ, s.r.o.1 pobočka

Mlýnská 454/7, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma vznikla v roce 1992 jako sdružení fyzických osob.V roce 2004 založila sesterskou společnost JULA CZ, s.r.o. Jsme ryze česká firma, zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem zboží, výrobou razítek a dovozem zboží ze zahraničí.

4PhDr. Antonín Ludík, CSc. (pobočka Zábřeh)2 pobočky

Komplexní řešení a dodávku obalové techniky. Zajistíme dřevěné palety s různými stupni certifikace, celý sortiment kartonových krabic, kartonových proložek, ale i ostatní obalový materiál (stretch fólie, bublinkové fólie, vázací pásky, 2vl lepenku v rolích, pěněný PE a mnoho dalších).

5Miloslav Kulhaj - KARDO

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Jesenická 688, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej kartonů a fixačních prvků z vlnitých lepenek. Dodáváme klopové a víkové krabice, krabice a fixace z tvarového výseku, fixační vložky, mřížky a proklady. Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu.

6AMBROŽ TRADE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Uničovská 362/11, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí prodej, dodávku dřevěných a dřevotřískových exportních obalů pro zámořskou přepravu. Vyrábíme také palety, obaly, fixační víka aj.

7Dřevovýroba Sýkora s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Dvorská 2113/19b, Zábřeh Bezdlužná

Naše společnost se zaměřuje na výrobu dřevěných palet a dřevěných obalových materiálů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Obalové materiály, obaly v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Šumperk.