Obalové materiály, obaly – Přerov

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1KAZETO, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Husova 667/19, Přerov Bezdlužná

Jsme tradičním výrobcem produktů z lepenky, které slouží jako interiérové doplňky, úložné krabice, hračky, kloboukovky a nýtované kufry. Dodáváme lepenkové krabice různých tvarů a velikostí.

2BALMAT, s.r.o. (pobočka Kojetín)2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Křenovská 888, Kojetín Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Dodáváme hygienické materiály, folie, lepící pásky, papírové balící produkty, cenovkové etikety a etiketovací kleště. Dále nabízíme strojky pro lepení, fixaci, zatahování a zatavování zboží.

3Ivo Michalík- Papír - velkoobchod

Družstevní 405, Hranice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsem regionální prodejce papírenského zboží s rozvozem na místo určení. Nabízím kancelářské potřeby, obalové materiály, tonery a cartridge, čistící prostředky, papírovou hygienu, školní potřeby, tiskopisy a mnoho dalšího.

4Papír plus, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Žerotínovo nám. 652…, Přerov
Otevřeno do 17:30

Naším oborem je nákup a prodej papíru a kancelářských potřeb. V naší bohaté nabídce najdete nejen papír a psací potřeby, ale také spotřební materiál pro výpočetní techniku , obalový materiál, židle, nápoje a mnoho dalších drobností.

5KRIŠTOF trade s.r.o.

Zámečnické práce, kovovýroba, pálení, řezání, soustružení, frézování, povrchové úpravy kovů. Prodej papírových obalů.

6KNOPCENTRUM s.r.o.1 pobočka

Loučská 1150/28, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Knopcentrum nabízí ekologickou likvidaci autovraků, prodej hutního a spojovacího materiálu a součástek, výkup druhotných surovin, výkup a prodej poškozených euro palet a i standardních palet.

7KNOPCENTRUM s.r.o. (pobočka Hranice)1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Potštátská , Hranice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Knopcentrum nabízí ekologickou likvidaci autovraků, prodej hutního a spojovacího materiálu a součástek, výkup druhotných surovin, výkup a prodej poškozených euro palet a i standardních palet.

8Promak Morava, s.r.o.

Promak Morava, s.r.o., se sídlem Na Bečvě 1579, 751 31, Lipník nad Bečvou I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 21579, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

9Jan Šuster (pobočka Přerov I-Město)6 poboček

Jan Šuster, se sídlem Polní 85, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Plastkart

náměstí Svobody 1210, Kojetín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá zpracováním plastů, výrobou blistrových obalů, balením výrobků do těchto obalů. Dále nabízíme kompletace na zakázku a řezání fólií dle přání zákazníka.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Obalové materiály, obaly v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Přerov.