Obalové materiály, obaly – Přerov

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1KAZETO, spol. s r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 667/19, Přerov Bezdlužná

Jsme tradičním výrobcem produktů z lepenky, které slouží jako interiérové doplňky, úložné krabice, hračky, kloboukovky a nýtované kufry. Dodáváme lepenkové krabice různých tvarů a velikostí.

2BALMAT, s.r.o. (pobočka Kojetín)2 pobočky

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Dodáváme hygienické materiály, folie, lepící pásky, papírové balící produkty, cenovkové etikety a etiketovací kleště. Dále nabízíme strojky pro lepení, fixaci, zatahování a zatavování zboží.

3Ivo Michalík- Papír - velkoobchod

Družstevní 405, Hranice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsem regionální prodejce papírenského zboží s rozvozem na místo určení. Nabízím kancelářské potřeby, obalové materiály, tonery a cartridge, čistící prostředky, papírovou hygienu, školní potřeby, tiskopisy a mnoho dalšího.

4KRIŠTOF trade s.r.o.

Zámečnické práce, kovovýroba, pálení, řezání, soustružení, frézování, povrchové úpravy kovů. Prodej papírových obalů.

5KNOPCENTRUM s.r.o.1 pobočka

Loučská 1150/28, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Knopcentrum nabízí ekologickou likvidaci autovraků, prodej hutního a spojovacího materiálu a součástek, výkup druhotných surovin, výkup a prodej poškozených euro palet a i standardních palet.

6KNOPCENTRUM s.r.o. (pobočka Hranice)1 pobočka

Potštátská , Hranice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Knopcentrum nabízí ekologickou likvidaci autovraků, prodej hutního a spojovacího materiálu a součástek, výkup druhotných surovin, výkup a prodej poškozených euro palet a i standardních palet.

7Promak Morava, s.r.o.

Promak Morava, s.r.o., se sídlem Na Bečvě 1579, 751 31, Lipník nad Bečvou I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 21579, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Jan Šuster (pobočka Přerov I-Město)6 poboček

Jan Šuster, se sídlem Polní 85, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Creative Caps, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Gen. Fajtla 3442/14, Přerov I-Město
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Creative Caps, s.r.o., se sídlem Gen. Fajtla 3442/14, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 27018, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. …

10Plastkart

náměstí Svobody 1210, Kojetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá zpracováním plastů, výrobou blistrových obalů, balením výrobků do těchto obalů. Dále nabízíme kompletace na zakázku a řezání fólií dle přání zákazníka.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Obalové materiály, obaly v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Přerov.