Obalové materiály, obaly – Přerov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1BALMAT, s.r.o. (pobočka Kojetín)2 pobočky

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalových materiálů vhodných pro potravinářské a průmyslové účely. Dodáváme hygienické materiály, folie, lepící pásky, papírové balící produkty, cenovkové etikety a etiketovací kleště. Dále nabízíme strojky pro lepení, fixaci, zatahování a zatavování zboží.

2Ivo Michalík- Papír - velkoobchod

Družstevní 405, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsem regionální prodejce papírenského zboží s rozvozem na místo určení. Nabízím kancelářské potřeby, obalové materiály, tonery a cartridge, čistící prostředky, papírovou hygienu, školní potřeby, tiskopisy a mnoho dalšího.

3Papír plus, s.r.o.1 pobočka

Žerotínovo nám. 652…, Přerov
Dnes už má zavřeno

Naším oborem je nákup a prodej papíru a kancelářských potřeb. V naší bohaté nabídce najdete nejen papír a psací potřeby, ale také spotřební materiál pro výpočetní techniku , obalový materiál, židle, nápoje a mnoho dalších drobností.

4Plastkart

náměstí Svobody 1210, Kojetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá zpracováním plastů, výrobou blistrových obalů, balením výrobků do těchto obalů. Dále nabízíme kompletace na zakázku a řezání fólií dle přání zákazníka.

5Level Pro a.s.

P.O. Box 77…, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti tisku a reklamy, obalových materiálů, kancelářských papírů a kancelářských potřeb.

6STAMAK TRADE, s.r.o.

Luková 74, Brodek u Přerova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem obalových a stavebních materiálů. Dodáváme ocelové, plastové vázací pásky, příslušenství, vázací dráty, stretchové fólie strojní a ruční.

7PVD - Talášek, s.r.o.

Velkoobchod s obalovým materiálem, papírenským zbožím, mycími a čistícími prostředky.

8Papír ROZ

Jateční 2177/5, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s papírem a kancelářskými potřebami. Nabízíme obalový materiál, mikrotenový program, čistící prostředky, výrobu razítek, prodej kancelářské techniky ( tonery a cartridge, datová média, doplňky k počítačům) a další vybavení pro kanceláře.

9Machala Jan - JM Pack

Mezilesí II 267, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost JM Pack poskytuje služby v oblasti antikorozní ochrany výrobků a exportního balení. Vyrábíme antikorozní pytle, dřevěné bedny aj.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Obalové materiály, obaly v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Přerov.