Obalové materiály, obaly – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost prodává papírnické zboží, kancelářskou techniku, drogistické zboží a ochranné pomůcky. Nabízíme především drobné kancelářské potřeby, kalendáře, tonery, obalový materiál, diáře a psací potřeby. Provozujeme speciální velkoobchod školních potřeb.

2SACK CZ s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Školní 207, Slavkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme papírové pytle, výrobky z kartonáže, polypropylénové pytle a sáčky. Naše firma je na trhu od roku 1999, máme tedy zkušenosti v oboru obalových materiálů. Podrobně informace o prodeji pytlů a kontakty naleznete na internetových stránkách naší firmy. Kontaktujte nás!

3STEJEPRO s.r.o.

Prodáváme a provádíme úpravy a potisk papírů a fixačních fólií. Nabízíme ekologické papírové tašky a sáčky i pečicí papíry.

4MANUTAN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1441)
Provozní 5493/5 , Ostrava, Třebovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kancelářský nábytek a paletové vozíky plus obalový materiál.

5Peřina Martin - aaapotisk

Nabízím reklamní a průmyslový sítotisk. Nabízíme potisk papírových a igelitových tašek a pytlů. Dále i kartonových a lepenkových obalů, reklamních dotisků kalendářů, samolepících etiket, různých výrobků a dílů, stíracích losů. Otevřeno nonstop.

6Chovancová Ilona- GASTROSKLAD

Rolnická 85, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej domácích potřeb a kuchyňského vybavení. Dále u nás najdete čistící a úklidové prostředky, dávkovače a osvěžovače, nebo kuchařské oblečení a obuv. Dodáváme i nerez nábytek a vozíky, obalový materiál, porcelán, příbory, termosky a další gastronomické zboží.

7Věntus Karel- Venkart.eu

3.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Vávrovická 117, Opava, Vávrovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem obalů. Nabízíme obaly pro zásilky, skládací klopové a tvarové krabice, kartony, lepenkové krabice.

8NESPO, s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Pekařská 408/21, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej tuhých paliv, hnědého uhlí, hnědouhelných briket, černého uhlí, koksu, Maloobchodní a velkoobchodní prodej uhlí, briket a obalových materiálů.

9Pack Shop3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(92)
Nádražní okruh 671…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Model Pack Shop nabízí komplexní sortiment standardních obalů a pomocných balicích prostředků. Veškeré zboží máme ihned k odběru. V naší nabídce naleznete papírové obaly, kartonové krabice i dárkové krabičky. Prodáváme také nápojové, zásilkové a přepravní obaly.

10BESTA-SHOP.CZ1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výškovická 555/148, Ostrava, Výškovice Bezdlužná

Internetový obchod nabízí hračky, svíčky, autodoplňky, chovatelské potřeby, ochranné prostředky, sportovní potřeby, obalové materiály, mobilní příslušenství a hubnoucí prostředky.


Firmy v dalších lokalitách


Obalové materiály, obaly v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 67 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 60 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Moravskoslezský kraj.