Obalové materiály, obaly – Nový Jičín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Seko ZP, s.r.o.

Nádražní 538/29, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme hadice, a to průmyslové, armované i hydraulické. Jsou vhodné například pro potraviny, abrasivní materiály, oleje, dopravní prostředky, ale také páru a horkou vodu, chemikálie, stlačený vzduch, plyny či svařování. Nabízíme také mikroporézní a pryžové desky, fólie a těsnění.

2CT-Products s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Jerlochovice 120, Fulnek
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma dodává speciální kontejnery, podmořské koše a zařízení určené pro ropný průmysl, ocelové konstrukce, kompletní opracování plechů na laserovém pálícím stroji.

3JANYŠKOVÁ s.r.o.

Bludovice 91, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti čalounění a renovace sedadel ve zdravotnictví, v dopravě- vlakové sedadla, renovujeme křesla k hracím automatům, renovace nábytku do restaurací.

4STAVOPRODEJ s.r.o.

Čs. armády 191/44, Bílovec
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr stavebnin, obkladů a dlažeb včetně doplňkového sortimentu.

5logpack1 pobočka

LOGPACK, se sídlem Trojanovice 101, 744 01, Trojanovice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 38870, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. …

6Haitlová Lucie, Ing. - PAPÍRNICTVÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Štefánikova 904/2, Nový Jičín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Prodej papírenského zboží a kancelářských potřeb. Rovněž nabízíme umělecké potřeby, školní doplňky, dárky, potravinářské doplňky, razítka, sezónní zboží a mnoho dalšího.

7BEZENEK food tech, s.r.o.

Prodáváme potravinářské linky, stroje, zařízení a obalový materiál. V našem sortimentu rovněž najdete náhradní díly, poskytujeme servis, montáže a opravy.

84 FUTURE, s. r. o.1 pobočka

Věnujeme se reklamní činností, marketingovým poradenstvím s produktovými obaly. Zabýváme se výzkumy trhu, analýzou, tvorbou reklamních textů i sloganů, grafickými pracemi, atd.

9Gockertová Jana

Vítovka 1, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme řezivo. Dodáváme materiály pro truhláře, palivové dříví a palety.

10TOYS ŠERÝ

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Školní 157/12, Kopřivnice
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Internetový obchod s hračkami, papírenským a kancelářským zbožím. V našem sortimentu najdete i zábavnou pyrotechniku, hry, modely aut i letadel, bižuterii a sportovní potřeby pro děti.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Obalové materiály, obaly v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Nový Jičín.