Obalové materiály, obaly – Bruntál

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1PEVAK HB a.s.

Leskovská 487, Horní Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost vyrábí a prodává velkoobjemové vaky pro stavební a potravinářský průmysl. Sídlo společnosti je v Horním Benešově a byla založena roku 2004.

2Gatro s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
třída Hrdinů 597/49, Rýmařov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se dřevařskou a lesnickou činností. Vyrábíme dřevěné výrobky a věnujeme se prodeji dříví a prodeji řeziva, hranolů, palet, pilin, palivového dříví, dřevěných obalů a dalších. Pracujeme s vysoce kvalitním materiálem. Klademe důraz na otevřené jednání a individuální přístup.…

3Sběrné suroviny Krnov s.r.o.

Albrechtická 109a, Krnov, Pod Cvilínem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme sběrnu železa a barevných kovů. Dále nabízíme služby jako pronájem kontejnerů. Působíme v Moravskoslezském kraji ve městě Krnov.

4Kapas s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Žlutý kopec 1982, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, klopových krabic a dalšího balicího materiálu.

5PILA ŠIROKÁ NIVA s.r.o.

Věnujeme se pilařské výrobě a impregnaci dřeva. Dodáváme desky, hranoly, kulatina, střešní latě aj. stavební materiály týkající se dřeva.

6T - PROX s. r. o.

Lichnov 194, Lichnov Bezdlužná

T - PROX s. r. o., se sídlem Lichnov 194, 793 15, Lichnov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 77661, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

7Bc. Magda Janulíková

Bc. Magda Janulíková, se sídlem Staré Město 145, 792 01, Staré Město, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8HOBBYMARKET, ATEXKOM s.r.o. (pobočka Bruntál)3 pobočky

Krnovská 1020/16, Bruntál
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Hobby market s potřebami pro dům, byt i zahradu. U nás najdete ruční nářadí, elektrické, zahradní nářadí, stavební chemii, omítkové směsi, obalové materiály, krycí folie, obklady, dlažby, sanitu, bytové doplňky, potřeby pro zahrádkáře, dárkové předměty, a další.

9Parobková Šárka

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Okružní 111/53, Krnov, Krásné Loučky

Velkoobchodní prodej obalového a spotřebního materiálu. Prodáváme etikety, kotouče do pokladen, stuhy, barvící pásky, celofánové sáčky, igelitové tašky a sáčky. Dále nabízíme pohledy a přání do obálek, vánoční ozdoby, dárkové tašky, baterie a další.

10Pro - SOLO s.r.o.

Společnost se je zaměřena na výrobu obalového materiálu z hliníkové folie, mikrotenu a papíru pro potřeby farmaceutického, potravinářského a chemického průmyslu.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Obalové materiály, obaly v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Bruntál.