Obalové materiály, obaly – Bruntál

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1HOBBYMARKET, ATEXKOM s.r.o. (pobočka Bruntál)3 pobočky

Krnovská 1020/16, Bruntál
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Hobby market s potřebami pro dům, byt i zahradu. U nás najdete ruční nářadí, elektrické, zahradní nářadí, stavební chemii, omítkové směsi, obalové materiály, krycí folie, obklady, dlažby, sanitu, bytové doplňky, potřeby pro zahrádkáře, dárkové předměty, a další.

2Parobková Šárka

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Okružní 111/53, Krnov, Krásné Loučky

Velkoobchodní prodej obalového a spotřebního materiálu. Prodáváme etikety, kotouče do pokladen, stuhy, barvící pásky, celofánové sáčky, igelitové tašky a sáčky. Dále nabízíme pohledy a přání do obálek, vánoční ozdoby, dárkové tašky, baterie a další.

3Pro - SOLO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šternberská 380, Břidličná Bezdlužná

Společnost se je zaměřena na výrobu obalového materiálu z hliníkové folie, mikrotenu a papíru pro potřeby farmaceutického, potravinářského a chemického průmyslu.

4Kapas s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Žlutý kopec 1982, Bruntál
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, klopových krabic a dalšího balicího materiálu.

5Juračka Marek

Horní Václavov 90, Václavov u Bruntálu
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu obalů z vlnité a hladké lepenky. Vyrábíme pizza kartony, přepravky, potahovanou kartonáž či tvarový výsek. Zajišťujeme potisk obalů.

6SAMA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Mučedníků 50, Ryžoviště Bezdlužná

Firma se věnuje zpracování papíru, hliníkové fólie, pečící fólie a frisch fólie pro užití především v domácnosti, dále pak pro velkoodběratele, kuchyně aj. V sortimentu najdete také svačinový papír, pečící archy, kadeřnický alobal.

7Juračka Jan- papírové výrobky

Vyrábíme a dodáváme papírové trubice (dutinky) spirálově vinuté s různou povrchovou úpravou, v různých délkách a průměrech.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Obalové materiály, obaly v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Bruntál.