Obalové materiály, obaly – Brno - venkov

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1HP KARTON, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Sivice 511, Sivice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na kartonové obaly. Vyrábíme klopové přepravní krabice, paletové boxy, víkové krabice, rylované přebaly, ochranné rohy a paletové proložky. V našem sortimentu nechybí ani krabice na víno či cukrářské krabice. Nabízíme také výrobu krabic na míru. Krabici na míru vyrobíme…

2FASTRADE s.r.o.2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Říčanská 1000, Rosice

Fastrade - stavební materiály včetně hydroizolace, geotextilie až po polystyren. Odborné zateplení a hydroizolace. Polystyren a geotextilie kvalitně.

3AURO spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Technická 539/2, Moravany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AURO - výhradní zástupce firem AGRU a ASAHI pro ČR. Plastové potrubní systémy, armatury, polotovary; PPH, PPR, PPS, PPS-EL, PE80, PE100, PE-EL, PVDF, ECTFE, PVC...

4Pražan Igor, Ing.- PRAPAC2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jihlavská 692/2a, Troubsko Bezdlužná

Společnost Prapac nabízí kompletní sortiment balící techniky jako jsou páskovací strojky, páskovačky, balicí automaty, ocelové pásky, umělohmotné vázací pásky, plastové pásky, kompozitní pásky, spony, folie, obalové a balicí materiály.

5Mergon Czech s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Evropská 865, Modřice
Otevřeno do 16:30

Provozujeme výrobu plastových dílů vyfukováním a vstřikováním pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Jsme výrobce kopírovací techniky a dále obaly pro nářadí a nástroje a také děláme komponenty pro bílou techniku a dále pro Hračky. Děláme montáže podsestav a to včetně kovových komponent.

6V & CH OBAL s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Lomnička 119, Lomnička Bezdlužná

Děláme výrobu a prodej plastových obalů HDPE a LDPE a dále rolované sáčky a BOX sáčky a přířezy. Dále vyrobíme na zakázku pytle do košů a sáčky a pytle, ZIP sáčky, tašky. Dále vyrábíme přířezy a fólie a hadice i fixační průtažné fólie a PE-materiály a to pro melkoobchod a maloobchod.

7KONSTRUKČNÍ OBALOVÝ DESIGN, s.r.o. (pobočka Modřice)1 pobočka

KONSTRUKČNÍ OBALOVÝ DESIGN, s.r.o. Navrhujeme konstrukce obalů a jiných výrobků z kartonů a hladkých i vlnitých lepenek, konstrukce fixačních prvků, reklamních stojánků a nejrůznějších propagačních prostředků, blahopřání, novoročenky, svatební oznámení, dekorace apod.

8LIKOV s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(128)
Blanenská 1859, Kuřim Bezdlužná

Vyrábíme profily pro vnější kontaktní zateplení, sádrokarton a vnější i vnitřní omítky. Dodáváme příslušenství pro kompletní řešení vnějšího zateplení, jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky, střešní fólie a ostatní doplňkový sortiment.

9SMERO, spol. s r.o. (centrála Brno)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Rajhrad - Stará…, Brno

Prodáváme papírnické a drogistické zboží, obalové materiály a nábytek.

10VEPAK, s.r.o. (Sídlo firmy Nebovidy)1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Nebovidy 138 , Nebovidy

Děláme výrobu a také dodávku obalových materiálů i technologií pro potravinářské a dále i průmyslové odvětví.


Obalové materiály, obaly – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Obalové materiály, obaly v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Obalové materiály, obaly najdete 38 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 34 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Brno - venkov.