Dendera a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Němčice 93, 679 51 Němčice Bezdlužná Ověřená firma

Zabýváme se kovovýrobou. Specializujeme se na zpracování plechů a profilů a výrobu svařovaných soustav. Nabízíme vám řezání laserem (laserové výpalky), CNC ohýbání, svařování, ohraňování a další služby. Dále dodáváme regálové systémy a poskytujeme komplexní logistická řešení skladování materiálů.

Recenze

4.9
★★★★★
★★★★★
13 Google recenzí
26922371 ARES
DIČ CZ26922371
Vznik 2004
Telefony 545 227 769
Ing. Petr Zatloukal (ředitel společnosti)
Lenka Zatloukalová (vedoucí ekonomického úseku)
Barbora Bodhárová
Markéta Machová
  • Dendera, řezání laserem, laserové výpalky, CNC ohýbání, svařování, ohraňování, kovovýroba, strojírenská výroba, zpracování plechu, díly z plechů, díly z profilů, výroba závitů, vrtání, vrtání otvorů, vystružování otvorů, vystružování, svařování plechových komponentů, svařování profilových komponentů, soustružení, frézování, zinkování, soustružení jednodušších dílů, frézování jednodušších dílů, svařování konstrukčních dílů, svařování konstrukčních sestav, mechanické obrábění, výroba jednoduchých dílů, výroba svařovaných sestav, svařence, omílání, omílání dílů, lakování, speciální povrchové úpravy, inovativní regály, patentované regály, inovativní patentované regály
  • Naše společnost se specializuje na komplexní dodávky výrobků z plechů, profilů a svařovaných sestav. Zajišťujeme kusovou až středně sériovou výrobu. Nabízíme vám řezání laserem, odjehlování, řezání profilů laserem, řezání profilů strojní pilou, CNC ohýbání, zakružování, zámečnické práce, svařování, broušení, obrábění a povrchové úpravy. Dále se specializujeme na výrobu a dodávky regálových systémů pro skladování plechů, profilů i palet.  Poskytujeme komplexní logistická řešení skladování materiálů.