Autoškoly, autoškola – Vyškov

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Autoškola & Motoškola - Rostislav Jelínek

Nabízíme výuku a výcvik pro řidičské oprávnění skupin A, B, C, E a D i školení řidičů.

2Martina Zukalová

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 18/9, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Martina Zukalová, se sídlem Komenského 18/9, 682 01, Vyškov-Předměstí, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

3Jiří Kyjovský

Jiří Kyjovský, se sídlem Nerudova 1054, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4RADEK BRTNÍK AUTOŠKOLA, s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Slovanská 758, Slavkov u Brna
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

RADEK BRTNÍK AUTOŠKOLA, s.r.o., se sídlem Slovanská 758, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 57402, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

5RADEK BRTNÍK-AUTOŠKOLA, s.r.o. (pobočka Vyškov-Město-Vyškov)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Hraničkách 393/15, Vyškov-Město-Vyškov Bezdlužná

RADEK BRTNÍK-AUTOŠKOLA, s.r.o., se sídlem Na Hraničkách 393/15, 682 01, Vyškov-Město-Vyškov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 57402, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 1 - 5…

6RADEK BRTNÍK AUTOŠKOLA, s.r.o. (pobočka Bučovice)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Komenského 211, Bučovice Bezdlužná

RADEK BRTNÍK AUTOŠKOLA, s.r.o., se sídlem Komenského 211, 685 01, Bučovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 57402, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7Ing. Michael Kuchta1 pobočka

Autoškola. Poskytujeme výcvik pro řidičské oprávnění skupiny AM, A1, A, A bez omezení, B, školení řidičů a kondiční jízdy.

8Margetiak Miroslav

Nabízíme výcvik řidičů pro skupiny AM, A, B, C a E, školení a kondiční jízdy.

9Němec Rostislav - autoškola

Nabízíme výuku a výcvik skupin B, AM, A1, Ao a An, kondiční jízdy i školení řidičů.


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Autoškoly, autoškola v lokalitě Vyškov – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.