Autoškoly, autoškola – Přerov

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Cahlík Lubomír- AUTOŠKOLA3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Třída…, Hranice
Otevřeno do 20:35
Bezdlužná

Poskytujeme služby autoškoly. Výcvik nabízíme v rozsahu všech skupin "od babety po autobus". Dále poskytujeme povinné školení řidičů. Jsme vybaveni moderními výukovými materiály i novými kvalitními automobily a motocykly.

2Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.

Střední školy s nabídkou studijních oborů: správce informačních systémů, multimédia a webdesign, bezpečnost a právo, sociální činnost a právo, rekreologie, turismus, personalistika. Pedagogické poradenství, rekvalifikace a autoškola.

3Ing. Ležák Dan - LEŽÁKOVA AUTOŠKOLA PŘEROV

Sušilova 1834/19, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Ležákova autoškola Přerov nabízí kompletní služby pro amatérské i profesionální řidiče, od výcviku všech skupin, přes veškerá školení řidičů, kondiční jízdy, absolvování psychotestů, po přípravu na zkoušky dopravců a taxikářů. Nabízí i bonusy ve formě věrnostních, skupinových a studentských slev a…

4AUTOŠKOLA Přerov spol. s r. o. - Autoškola Mikšíková Přerov a akreditované…

Kratochvílova 135, Přerov
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Autoškola Mikšíková Přerov a akreditované školící středisko nabízí uchazečům možnost získání řidičského oprávnění všech skupin, konkrétně tedy sk. AM, A1, A, B, BE, C, CE, D, DE, T. Zajišťujeme školení profesionálních řidičů, kondiční jízdy, odbornou způsobilost.

5AUTOŠKOLA MIKŠÍKOVÁ

Kratochvílova 135/17, Přerov
Otevřeno od 15:00

autoškola a akreditované školící středisko v centru Přerova. Nabízí výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění, tedy jmenovitě skupin A, B, C, E, T, D. Dále provádíme kondiční jízdy a školení řidičů.

6AUTOŠKOLA KRATOCHVÍL JIŘÍ1 pobočka

Autoškola Kratochvílová.Autoškola s tradicí.Založeno 1990.

7Autoškola Jiří Kratochvíl s.r.o.1 pobočka

Havlíčkova 1114/45, Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme autoškola s tradicí. U nás se naučíte řídit vše. Nabízíme kurzy všech skupin, školení řidičů referentských vozidel, školení profesní způsobilosti, i kondiční jízdy pro řidiče.

8Petráš Ladislav - AUTOŠKOLA ZAPLETAL2 pobočky

Palackého 376/21, Přerov I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola s nabídkou výcviku pro získání řidičského oprávnění skupin A, B, B+E, C, C+E, D, D+E včetně školení řidičů s možností kondičních jízd pro držitele řidičských průkazů.

9Autoškola Club Česká republika s.r.o.11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Bartošova 1940/24, Přerov I-Město

Provoz autoškoly s nabídkou školení řidičů, kondičních jízd a zajištění vrácení řidičského oprávnění. Dále zajišťujeme dopravní psychologické testy a poskytujeme krátkodobé kurzy hospodárné a defenzivní jízdy a přípravu pro učitele autoškol. Provozujeme autobusovou dopravu.

10Janásek Antonín1 pobočka

Autoškola nabízí své služby výuky i kondičních jízd.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Autoškoly, autoškola v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoškoly, autoškola najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Přerov.