Autoškoly, autoškola – Olomouc

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1Dvořák Zdeněk, PhDr.

Provádíme výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B. Dále provádíme kondiční jízdy na uvedené skupiny a školení řidičů pro firmy a jednotlivce. Naše autoškola má už svou tradici a disponuje bohatými zkušenostmi. V oboru působíme již 42 let, z toho 24 let jsme soukromou…

3Autoškola Olomouc - Zdeněk Mazal5 poboček

Husova 960/5, Olomouc Bezdlužná

Ridičák bez stresu. Autoškola, výcvik na osobní automobil a motocykl. Autoškola na splátky a ridičák na splátky bez navýšení ceny. Kondiční jízdy, školení řidičů. Učebny: Olomouc, Věrovany, V. Týnec, Tovačov.

4Autoškola Jiří Mariánek s.r.o.1 pobočka

Autoškola Jiří Mariánek byla založena v roce 1990 a po necelém čtvrtstoletí si našla mezi silnou konkurencí olomouckých autoškol své místo.

5Nezhybová Pavla- AUTOŠKOLA

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Václava III. 248, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby autoškoly.

7Ing. Petr Pospíšil- Autoškola Pospíšil

5.0
★★★★★
★★★★★
(91)
Březinova 842/8, Olomouc Bezdlužná

Naše autoškola se zabývá výukou a výcvikem k získání řidičského oprávnění pro skupiny B, C a CE v Olomouci a blízkém okolí. Výuka probíhá ve vlastní učebně, na trenažerech a ve výcvikovém vozidle. Zajišťujeme také kondiční jízdy. Sleva na kondiční jízdy v Olomouci. Sleva pro páry a skupiny. Získat…

8Číhal David, Ing. - autoškola (pobočka Litovel, Nám. Př. Otakara)3 pobočky

Nám. Př. Otakara…, Litovel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoškolu a akreditované školicí středisko řidičů. Dále i provádíme výcvik skupin A - DE včetně výcviku pro pohybově postižené osoby. Nabízíme i rychlokurzy, kondiční jízdy či školení. Nabízíme autobusovou dopravu. Možnost splátek.

9Svozil David - autoškola2 pobočky

Provoz autoškoly. Nabízíme nepřetržitě školení řidičů, výuku a výcvik těchto skupin: AM, A1, A2, A, B1, B, BE, C, CE, D, DE, T. Dále školení ADR, dopravně psychologické vyšetření a školení profesní způsobilosti řidiče.

10Dagmar Vyhlídalová, DiS.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Stupkova 952/18 , Olomouc

Poskytujeme služby autoškoly.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Autoškoly, autoškola v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoškoly, autoškola najdete 47 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 42 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Olomouc.