Autoškoly, autoškola – Opava

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Opava.

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1CREDIT - Autoškola, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Nádražní okruh 767…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autoškoly.

2Němčanský Vladimír - Autoškola NEMO

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
Zacpalova 379/27, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola nabízející kurzy k získání řidičského oprávnění. Nabízíme také kondiční jízdy, přezkoušení firemních řidičů i školení profesní způsobilosti. Jsme akreditované školící středisko.

3Holišová Terezie - Autoškola Nika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Rybníčku 521/56, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola nabízející řidičský výcvik skupiny B a všech skupin A. Samozřejmostí je poskytování kondičních jízd, školení referentů a školení profesních řidičů.

4Semera Milan- autoškola (pobočka Opava)1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Holasická 894/21, Opava Bezdlužná

Autoškola nabízející výuku pro získání řidičského oprávnění skupiny A, B, B+E. Výcvik řidičů všech skupin oprávnění. Možnost kondičních jízd, rekvalifikačních i přípravných kurzů pro budoucí učitele autoškol. Zprostředkuji dopravní psychologické vyšetření.

5Semera Milan- autoškola1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Hlavní 287/12a, Brumovice Bezdlužná

Provozuji autoškolu s nabídkou výuky pro získání řidičského oprávnění skupiny A, B, B+E a výcviku řidičů všech skupin oprávnění.

6Aleš Janoš

Lipová 80/151, Hať Bezdlužná

Aleš Janoš, se sídlem Lipová 80/151, 747 16, Hať, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

7Autoškola Nika

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Na Rybníčku 521/56, Opava-Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Nika, se sídlem Na Rybníčku 521/56, 746 01, Opava-Předměstí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

8Autoškola Mrovec

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Bílovecká 1162/167, Opava-Kylešovice Bezdlužná

Autoškola Mrovec, se sídlem Bílovecká 1162/167, 747 06, Opava-Kylešovice, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9AUTOŠKOLA PATER1 pobočka

Bochenkova 256/6, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTOŠKOLA PATER, se sídlem Bochenkova 256/6, 748 01, Hlučín, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 75247, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly…

10AUTOŠKOLA OLDA s.r.o.1 pobočka

AUTOŠKOLA OLDA s.r.o., se sídlem Mírové náměstí 19/18, 748 01, Hlučín, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 78012, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autoškoly, autoškola v lokalitě Opava – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.