Autoškoly, autoškola – Nový Jičín

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Chýlek Petr- autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Arm. gen. L.…, Studénka
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme výuku a výcvik žadatelů o řidičský průkaz. Zprostředkováváme svářečské kurzy.

2Lumír Kalíšek- Autoškola a školící středisko

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Zámecká , Odry Bezdlužná

Nabídka služeb autoškoly.

3www.moto-autoskola.cz - Příbor

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 1162, Příbor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

www.moto-autoskola.cz, se sídlem 9. května 1162, 742 58, Příbor, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

4Jiří Polášek - Kopřivnice

Obránců míru 369/2a, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno

Jiří Polášek, se sídlem Obránců míru 369/2a, 742 21, Kopřivnice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5Autoškola Madegyr

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Trojanovice 866, Trojanovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Madegyr, se sídlem Trojanovice 866, 744 01, Trojanovice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 14718, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

6AUTOŠKOLA MECHL

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Františka Palackého…, Frenštát pod…
Otevřeno do 2:00

AUTOŠKOLA MECHL, se sídlem Františka Palackého 937, 744 01, Frenštát pod Radhoštěm, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná…

7Procházka Josef - autoškola (pobočka Bílovec)2 pobočky

Ostravská 363/17, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění AM, A1, A2, A, B, B+E, kondiční jízdy, školení řidičů.

8www.moto-autoskola.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 1162 , Příbor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb autoškoly.


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Autoškoly, autoškola v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.