Autoškoly, autoškola – Šumperk

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1HORNÍČKOVA AUTOŠKOLA

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Lužickosrbská 228/13, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby výcviku autoškoly. Výcvik řidičů v moderních a bezpečných automobilech. Školení je pořádáno v akreditovaném školicím středisku pro řidiče v Šumperku. Nabízíme kurzy pro osobní vozidla, autobusy, traktory, nákladní vozidla a motocykly.

2Sváda Miroslav - Svádova autoškola1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sázavská 2216, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Sváda je autoškola, která působí na Zábřežsku. Provozujeme autoškolu a dopravní hřiště. Zajišťujeme výuku a výcvik řidičů pro všechny druhy řidičského oprávnění.

4Náplava Martin - autoškola

Nabízím služby autoškoly ve městě Šumperk v Olomouckém kraji. Naše autoškola byla založena roku 2000. Nabízíme výcvik všech skupin, školení referentů a kondiční jízdy.

5Grulichová Věra - Autoškola PEGAS

4.7
★★★★★
★★★★★
(51)
Nádražní 398/17, Mohelnice

Naše firma má sídlo v Mohelnici v Olomouckém kraji. Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro automobily. Dále nabízíme služby autoškoly.

6Konečný Pavel - Autoškola u Grandu

8. května 526/4, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola vznikla v roce 1991 jako první soukromá autoškola na Šumpersku. Od června téhož roku autoškola funguje pod názvem Autoškola U Grandu. Sídlem se stala budova bývalé průmyslové školy vedle hotelu Grand na ulici 8. května v Šumperku (naproti Obchodní akademii). Tým lektorů je složen z…

7SBS Autoškola Šumperk, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Žerotínova 16, Šumperk
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Vlastnit řidičský průkaz je dnes pro většinu lidí zcela běžná věc. Zvládnout vozidlo není úplně jednoduché a to nejen řídit, ale i ovládat předpisy o silničním provozu a také drobné opravy. Řidičskému umění se učíme při hodinách výcviku v autoškolách. Je složité vybrat si tu správnou, protože to…

8Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh, U Dráhy 827/6

Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní nabízí obory vzdělání zaměřené na autoopravárenství, provoz a diagnostiku motorových vozidel.

9Horníčková Martina

Lužickosrbská 228…, Šumperk
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Nabízíme provoz autoškoly.

10KREJSA IVAN, Ing. - IKOS

Nabízíme služby autoškoly a profesního školení řidičů. Poskytuji služby v oblasti oceňování technologických celků, pracovních strojů, motorových vozidel či podniků, analýzy dopravních nehod aj.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Autoškoly, autoškola v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoškoly, autoškola najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Šumperk.