Autoškoly, autoškola – Kroměříž

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Kroměříž.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1AUTOŠKOLA PIŠKULA1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Kollárova 528/1, Kroměříž Bezdlužná

Výcvik řidičského oprávnění pro skupiny A, B, C, D a D+E. Poskytujeme doplňkové a kondiční jízdy, školení referentů a vrácení řidičského průkazu.

2Autoškola ViZe

Autoškola ViZe, se sídlem Nábělkova 539/3, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

3Bc. Jaromír Šebek

Bc. Jaromír Šebek, se sídlem Kazimíra Rudého 3752/51, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a…

4ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ HOLEŠOV s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Příční 173, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ HOLEŠOV s.r.o., se sídlem Příční 173, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71628, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

5ZÁHOŘÍ TRADE s.r.o. - Autoškola Rudel1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přerovská 38, Bystřice pod… Bezdlužná

Výcvik v řízení motorových vozidel všech skupin, povinné školení řidičů a kondiční jízdy. Nabízíme rozšiřující a doplňující výuku a výcvik.

6AUTOŠKOLA ABC1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(21)
Moravská 2815/59, Kroměříž
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Autoškola.

9Autoškola Rudel

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přerovská 38, Bystřice pod…
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Výcvik v řízení motorových vozidel všech skupin.

10Vladimír Dohnal1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Komenského 944, Holešov

Komplexní výcvik pro získání řidičského oprávnění skupin A, B, C, E i T, profesní i referentské školení řidičů, kondiční jízdy s výukou v anglickém jazyce.


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Autoškoly, autoškola v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.