Autoškoly, autoškola – Uherské Hradiště

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Uherské Hradiště.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Jouklová Dagmar

Bří Lužů 125, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno

Nabízím služby autoškoly. V naší autoškole poskytuji profesionální školení jak běžných řidičů, tak řidičů z povolání s možností kondičních jízd. Provádím výcvik pro skupiny B a C.

2Pavlů Lukáš Autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Tupesy 17, Tupesy Bezdlužná

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výuka a výcvik řidičů skupiny B, B+E, AM, A1, A2,A i kondiční jízdy. Výcvik probíhá na vozidle Suzuki SX4 4x4.

3Autoškola Petr Janků, Uherský Brod1 pobočka

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Vlčnovská 688, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoškola poskytuje výuku a výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění. Provádíme profesní školení řidičů. Školení řidičů referentů. Nabízíme zajištění základního, rozšiřujícího a sdruženého výcviku, přezkoušení odborné způsobilosti. Provádíme dopravně psychologického vyšetření.

4Autoškola ZŠ, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 712, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provozujeme autoškolu a nabízíme získání řidičského oprávnění skupin AM, A, A1, B1, B a T. Poskytujeme školení řidičů, referentů a obsluh stavebních strojů.

5APOLLO 3P, s.r.o. - APOLLO Autoškola3 pobočky

Hradišťská 216, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výuka řidičů, přezkoušení profesního osvědčení skupiny C a D, psychologické vyšetření, vstupní školení, školení řidičů skupin C, CE, D a DE i kondiční jízdy. Jízdy vozem Škoda FABIA a na motocyklech CHUNLAN TIGER 125, Jawa 350 a SUZUKI INTRUDER.

6Růžičková Irena - Autoškola IRČA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Polní 975, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz autoškoly a motoškoly s nabídkou výcviku řidičů, školení řidičů, získání řidičského oprávnění či kondičních jízdy a vrácení řidičského oprávnění.

7Vaněk Roman - Autoškola

Provoz autoškolu s garancí kvality a s nabídkou školení řidičů referentů či řidičského oprávnění skupiny B a kondičních jízd.

8Autoškola - motoškola Irča a Pája

Polní 975, Ostrožská Nová Ves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola - motoškola Irča a Pája, se sídlem Polní 975, 687 22, Ostrožská Nová Ves, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby…

9Roman Holba

Mariánské náměstí 61, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Roman Holba, se sídlem Mariánské náměstí 61, 686 01, Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

10AKREDITOVANÉ ŠKOLICÍ STŘEDISKO A AUTOŠKOLA AROO

AKREDITOVANÉ ŠKOLICÍ STŘEDISKO A AUTOŠKOLA AROO, se sídlem Sokolovská 572, 686 01, Uherské Hradiště-Mařatice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 17425, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je:…


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Autoškoly, autoškola v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.