Autoškoly, autoškola – Uherské Hradiště

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Jouklová Dagmar

Bří Lužů 125, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno

Nabízím služby autoškoly. V naší autoškole poskytuji profesionální školení jak běžných řidičů, tak řidičů z povolání s možností kondičních jízd. Provádím výcvik pro skupiny B a C.

2Pavlů Lukáš Autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tupesy 17, Tupesy Bezdlužná

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výuka a výcvik řidičů skupiny B, B+E, AM, A1, A2,A i kondiční jízdy. Výcvik probíhá na vozidle Suzuki SX4 4x4.

3Autoškola Petr Janků, Uherský Brod1 pobočka

Vlčnovská 688, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoškola poskytuje výuku a výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění. Provádíme profesní školení řidičů. Školení řidičů referentů. Nabízíme zajištění základního, rozšiřujícího a sdruženého výcviku, přezkoušení odborné způsobilosti. Provádíme dopravně psychologického vyšetření.

4APOLLO 3P, s.r.o. - APOLLO Autoškola3 pobočky

Hradišťská 216, Uherský Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výuka řidičů, přezkoušení profesního osvědčení skupiny C a D, psychologické vyšetření, vstupní školení, školení řidičů skupin C, CE, D a DE i kondiční jízdy. Jízdy vozem Škoda FABIA a na motocyklech CHUNLAN TIGER 125, Jawa 350 a SUZUKI INTRUDER.

5Růžičková Irena - Autoškola IRČA1 pobočka

Polní 975, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz autoškoly a motoškoly s nabídkou výcviku řidičů, školení řidičů, získání řidičského oprávnění či kondičních jízdy a vrácení řidičského oprávnění.

6Vaněk Roman - Autoškola

Provoz autoškolu s garancí kvality a s nabídkou školení řidičů referentů či řidičského oprávnění skupiny B a kondičních jízd.

7Autoškola BUKVIC, s.r.o.

Provádíme výcvik řidičů a kondiční jízdy i školení řidičů a ADR řidičů. Nabízíme možnost využití trenažéru a multimediální učebny.

8Vícena Bohdan, Bc.

Vedeme autoškolu a zaměřujeme se na individuální výcvik i výuku. Provádíme školení řidičů referentů. Možnost vrácení řidičského průkazu.

9JANÍČEK - NAVRÁTIL s.r.o.1 pobočka

Vedeme autoškolu a provádíme výcvik skupin A, B, C. Nabízíme školení řidičů a kondiční jízdy. Vyučujeme teorie jízdy, pravidla provozu na pozemních komunikacích a související předpisy, zdravotnickou přípravu nebo konstrukci a údržbu vozidla. Pro výuku používáme trenažér pro trénink rozjezdů.

10Red horse, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Zelené náměstí 1290, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provozujeme autoškolu s nabídkou kurzů pro získání řidičského oprávnění skupin A, B, C, D i všech podskupin. Pořádáme kurzy pro vrácení řidičského oprávnění.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Autoškoly, autoškola v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autoškoly, autoškola najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Uherské Hradiště.