Autoškoly, autoškola – Karviná

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Autoškola Pollak s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(19)
Moskevská 1440/24a, Havířov Bezdlužná

Nabídka služeb autoškoly.

3Galatíková Iveta

Široká 582/4 , Havířov, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoškolu s výcvikem všech skupin AM, A1, Ao, A, B, BE, C, CE, D. Školení, proškolení řidičů, kondiční jízdy, ekonomické jízdy, příprava nových učitelů.

4Mareš Jaromír, Ing.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Mánesova 511, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola nabízí ŘP skupin AM, A1, A2, A (Honda 125, 500, 600),B , BE, T, C (DAF Far), CE, D, kondiční jízdy a přípravu řidičů k opětovnému získání ŘP.

6Autoškola Nerovský

Slovenská 2868/33a, Karviná-Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Nerovský, se sídlem Slovenská 2868/33a, 733 01, Karviná-Hranice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Více informací naleznete na našich…

7Autoškola Toman

Husova 283, Bohumín-Nový Bohumín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Toman, se sídlem Husova 283, 735 81, Bohumín-Nový Bohumín, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8Světlana Zivalová Autoškola

Světlana Zivalová Autoškola, se sídlem Masarykova třída 1313, 735 14, Orlová-Lutyně, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby…

9Autoškola Bami1 pobočka

Jana Švermy 37/10, Havířov-Město
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Autoškola Bami, se sídlem Jana Švermy 37/10, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

10AUTO-MOTOŠKOLA PROFI HAVÍŘOV s.r.o.

Dlouhá třída 1199/32, Podlesí-Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTO-MOTOŠKOLA PROFI HAVÍŘOV s.r.o., se sídlem Dlouhá třída 1199/32, 736 01, Podlesí-Havířov, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73690, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 …


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Autoškoly, autoškola v lokalitě Karviná – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.