Autoškoly, autoškola – Karviná

Chcete si udělat řidičský průkaz na motorku, auto, náklaďák, autobus nebo traktor? Navštivte kurz výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění. Přehled autoškol v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Autoškola Pollak s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Moskevská 1440/24a, Havířov Bezdlužná

Nabídka služeb autoškoly.

3Galatíková Iveta

Široká 582/4 , Havířov, Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme autoškolu s výcvikem všech skupin AM, A1, Ao, A, B, BE, C, CE, D. Školení, proškolení řidičů, kondiční jízdy, ekonomické jízdy, příprava nových učitelů.

4Mareš Jaromír, Ing.

Mánesova 511, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola nabízí ŘP skupin AM, A1, A2, A (Honda 125, 500, 600),B , BE, T, C (DAF Far), CE, D, kondiční jízdy a přípravu řidičů k opětovnému získání ŘP.

6Autoškola Nerovský

4.9
★★★★★
★★★★★
(45)
Slovenská 2868/33a, Karviná-Hranice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoškola Nerovský, se sídlem Slovenská 2868/33a, 733 01, Karviná-Hranice, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Více informací naleznete na našich…

7Autoškola Toman

4.8
★★★★★
★★★★★
(70)
Husova 283, Bohumín-Nový Bohumín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Autoškola Toman, se sídlem Husova 283, 735 81, Bohumín-Nový Bohumín, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8Světlana Zivalová Autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova třída…, Orlová-Lutyně Bezdlužná

Světlana Zivalová Autoškola, se sídlem Masarykova třída 1313, 735 14, Orlová-Lutyně, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby…

9Autoškola Bami1 pobočka

Jana Švermy 37/10, Havířov-Město
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Autoškola Bami, se sídlem Jana Švermy 37/10, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

10AUTO-MOTOŠKOLA PROFI HAVÍŘOV s.r.o.

Dlouhá třída 1199/32, Podlesí-Havířov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AUTO-MOTOŠKOLA PROFI HAVÍŘOV s.r.o., se sídlem Dlouhá třída 1199/32, 736 01, Podlesí-Havířov, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73690, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 …


Autoškoly, autoškola – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Autoškoly, autoškola v lokalitě Karviná – detailní popis

Skupiny řidičského oprávnění

V naší autoškole vám nabízíme výcvik řidičů v těchto skupinách:

  • Skupina A – motocykly
  • Skupina B – motorová vozidla do 3,5 t (osobní automobily)
  • Skupina C – motorová vozidla nad 3,5 t (nákladní automobily)
  • Skupina D – autobusy
  • Skupina B + E – motorová vozidla do 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina C + E – motorová vozidla nad 3,5 t s přívěsem nad 750 kg
  • Skupina T – traktory

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme všem řidičům, kteří již mají řidičské oprávnění a chtějí si zdokonalit své řidičské schopnosti. Jsou vhodné také pro řidiče, kteří dlouhou dobu neřídili a potřebují opět získat jistotu v řízení vozidla. První lekci je možné zahájit na řidičském trenažéru. 

Škola smyku a bezpečné jízdy

Ve škole smyku a bezpečné jízdy vás naučíme zvládat auto v jakékoliv krizové situaci. Budete si moct vyzkoušet jízdu na kluzké ploše, různých druzích povrchů a mezi překážkami. Kurz školy smyku trvá jeden den a skládá se z teoretické a praktické části. Po skončení kurzu obdržíte certifikát potvrzující absolvování kurzu. 

Školení řidičů referentů

Nabízíme vám školení řidičů – zaměstnanců, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla do 3,5 t. Školení provádějí zkušení lektoři. Po absolvování kurzu obdrží řidiči certifikát o absolvování školení řidičů referentů.

Přezkoušení z odborné způsobilosti 

Zajišťujeme přezkoušení odborné způsobilosti všem řidičům, kterým byl zabaven řidičský průkaz. Přezkoušení probíhá před pověřeným komisařem obecního úřadu. Pro získání odborné způsobilosti nemusíte znovu absolvovat kurz v autoškole, ale můžete využít naši nabídku výuky a výcviku jako přípravu na přezkoušení.

Vybíráte si autoškolu nebo už do ní chodíte? Čeká vás závěrečná zkouška v autoškole? Na portálu Bezpečné cesty naleznete nejen tipy jak vybrat autoškolu, ale i spoustu materiálů, které vám pomohou k úspěšnému absolvování jízd. Můžete si tu také vyzkoušet, zda byste obstáli u závěrečného testu v autoškole.